PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011890}
6,1 14 418
ocen
6,1 10 1 14418
6,2 24
oceny krytyków
Noc w przedszkolu
powrót do forum filmu Noc w przedszkolu

Netflix ma dobra polską serię, dostajemy piątą produkcję którą ogląda się bez wstydu i zażenowania. Pierwszy polski film od lat który jest dobrze zagrany , dobrze napisany i bawi. Jest przy tym mądry, ciepły i wzruszający. Z czystym sumieniem jako rodzic daję 8/10

rael_76

Pierwszy od lat dobrze zagrany polski film? To chyba żadnego od lat 90 nie oglądałeś.

ocenił(a) film na 8
Ivelise

Wyrwałas z kontekstu :) tam było dobrze zagrany, dobrze napisany i bawi :) wieć jeśli znasz jakiś z ostatnich paru lat proszę napisz . Dobrze zagranych filmów mamy dużo tylko z reguły są to dramaty .

rael_76

No tak, jeżeli chodzi, że mamy mało dobrze zagranych komedii to przyznaję rację, choć coś tam się znajdzie. Z ostatnich na myśl przychodzą mi "Nieznajomi", "Czarna owca", "Zupa Nic".

ocenił(a) film na 8
Ivelise

Polska wersja Nieznajomych była najsłabsza że wszystkich . Poza tym każdy z tych filmów to raczej film obyczajowy ale przyznaję rację to naprawdę dobre filmy szczególnie Czarna owca . Podsumowując nadal Noc w przedszkolu bije te filmy aspektem komediowym ,swoim ciepłem i mądrością.

ocenił(a) film na 6
rael_76

Bije ciepłem i mądrością? Czy tylko mnie raziły przekleństwa w tym filmie, praktycznie na każdym kroku? Nie da się obecnie napisać scenariusza bez wulgaryzmów.

ocenił(a) film na 7
karlolek91

To jesteś chyba bardzo wrażliwy, bo w porównaniu do wielu polskich produkcji przekleństw jest jak na lekarstwo a jak już są, to uszy wcale nie więdną. Mimo przedszkola w tle jest to jednak produkcja typowo dla dorosłych a nie film familijny, wiec już nie przesadzajmy

ocenił(a) film na 5
rael_76

"Nieznajomi" zjadają tę produkcję na śniadanie, także pod względem aktorskim. Jak dla mnie świetny remake, rozumiem, że oglądałeś wszystkie, skoro tak oceniasz? Z kolei "Zupa nic" bije na głowę "Noc..." pod względem ciepła i humoru.

ocenił(a) film na 9
rael_76

A te inne produkcje to jakie? Bo ten film też mi się bardzo podobał. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones