PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441998}

Noce w Rodanthe

Nights in Rodanthe
6,6 27 607
ocen
6,6 10 1 27607
4,7 3
oceny krytyków
Noce w Rodanthe
powrót do forum filmu Noce w Rodanthe

Jak narazie to najlepszy film wyświetlany w polskich kinach w tym roku. O normalnych problemach normalnych dojrzałych ludzi. Zachęcam do obejrzenia wszystkich po czterdziestce, bo to na pewno nie dla młodzieży.

ocenił(a) film na 9
erwu11

Tez tak uważam. Czterdziestka minela daaaawno i uważam, że jest to tak naprawdę jedyny film dla ludzi dojrzałych a nie dla młodzieży. I poddaje pod rozwage młodzieży fakt, że miłośc jest nie tylko dla nich. I niech pomyślą, że za parę lat ich stosunek do tego filmu zmieni sie diametralnie.

ocenił(a) film na 6
Freedomfortibet

a ja jestem młodziezą i mi sie bardzo podobało, o!

ocenił(a) film na 9
Cry_Baby_Girl

To się bardzo cieszę. Widać niektórzy z młodych ludzi uważają, że miłość nie tylko im się należy. Ale to dość odosobniony przypadek. Ale miły.
Pozdrawiam
Starsza pani

ocenił(a) film na 9
erwu11

ja tez wcale nie jestem jakas zbytnio dorosla a bardzo podobal mi sie ten film przeciez mlodzi ludzie nie tylko gustuja w czyms typu nie klam kochanie czy cos ale oczywiscie zgadzam sie ze trzeba troche dojrzec zeby docenic przeslanie filmu , jest on prze uroczy i taki wzruszajacy musze przyznac ze od baaaaardzo dawna nie wzruszylam sie w kinie do tego stopnia zeby poplakac . Wspaniala historia mimo ze z pelnym smutku zakonczeniem. Pokazuje jak los sprawia ze poznanie drugiej osoby moze totalnie nas zmienic i spowodowac pelnie szczescia i ten cudowny usmiech na twarzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones