PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441998}

Noce w Rodanthe

Nights in Rodanthe
6,6 27 605
ocen
6,6 10 1 27605
4,7 3
oceny krytyków
Noce w Rodanthe
powrót do forum filmu Noce w Rodanthe

...do Listu w butelce, ale o wiele gorszy. Głównie dlatego, że jakoś nie uwierzyłam bohaterom w ich wielką miłość. Coś było nie tak - najpierw sucha znajomość, potem nagle buzi-buzi podczas sztormu, potem kłótnia i nagle zaczeli zachowywać się jak małżeństwo lub zakochana para. Ale kiedy nastąpił "ten" moment? jakoś nie mogę się tego doszukać...poza tym film strasznie ckliwy i przesadzony.

Leslie_3

A ja mam inne zdanie, podobał mi się o wiele bardziej niż "List w butelce", właśnie ja uwierzyłam bohaterom, moim zdaniem oddali dobrze to uczucie.

ocenił(a) film na 5
Leslie_3

.....Jak dla mnie również film przesadzony, dużo gorszy niż "list w butelce", i również nie mogłam dojrzeć w tej parze "Wielkiej Miłości".

ocenił(a) film na 8
Leslie_3

ogólnie film bardzo mi się podobał, ale zgadzam się, że czegoś zabrakło w tej "wspólnej części" wyglądało, że miłość do dopiero przed nimi... a może właśnie chodzi o tę straconą szansę.

Leslie_3

Fakt,że ''List w butelce'' jest odrobinkę lepszy,ale ten film też mi się bardzo podobał.Na plus uważam dobrą rolę Diane Lane.

ocenił(a) film na 8
minona291

Film mi się bardzo podobał..ostatni raz tak płakałam chyba po Titanicu. Ale faktycznie "List w butelce" chyba troszke lepszy albo po prostu główni bohaterowie bardziej przekonujący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones