PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441998}

Noce w Rodanthe

Nights in Rodanthe
6,6 27 607
ocen
6,6 10 1 27607
4,7 3
oceny krytyków
Noce w Rodanthe
powrót do forum filmu Noce w Rodanthe

nie uroniłam nawet jednej łzy. wydał mi się ten film banalny taki klipuś bajduś. owszem , poprawny jak na gatunek melodramatu...ale po portu to do mnie nie trafia. 4 dni drodzy Państwo, 4 dni nie tygodnie, miesiące a miłość silniejsza niż grób. Sorry ale nie kupuje tej ckliwej historyjki. Milość to nie tylko spacery po plaży i tańce przy zachodzie księzyca.... A nie będę więcej pisać. Ci co wiedzą o co mi chodzi to już wiedzą... o co mi chodzi :P

ocenił(a) film na 6
ankon

Oceniłam film 6/10 za to, że nie skończył się tak, jak powinien - facet wraca i wszyscy żyli długo i szczęśliwie, a dramatem był tylko jego wyjazd. Stało się inaczej i za to plus. Niektórym starczy 4 dni, innym 4 miesiące, a jeszcze innym 4 lata żeby się zakochać, choć mnie to też wydawało się naciągane. Płakać, nie płakałam bo uważam, że nie było z czego - za mało znamy bohaterów, za mało widzimy ich wspólne życie by zdążyć się z nimi utożsamić i przeżywać to, co oni. Może faktycznie wystarczy jedno spojrzenie, by przekonać się, że na kogoś czekało się całe życie, niemniej jednak film mnie nie przekonał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones