PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498730}

Nocna randka

Date Night
6,1 29 603
oceny
6,1 10 1 29603
5,7 6
ocen krytyków
Nocna randka
powrót do forum filmu Nocna randka

...

ocenił(a) film na 6

spodziewałam się czegoś lepszego, zly znowu tez nie byl, ale na pewno nie siegnelabym do
niego po raz drugi ...

ocenił(a) film na 5
napoleonka_83

Ja tez..Wszystko zepsuła wg mnie ta cała akcja kryminalna ze tak napisze..;) Myslałem ,ze tam bedzie konkretna jazda ale tylko w knajpie.

ocenił(a) film na 4
napoleonka_83

Pracowity miałem tydzień więc dla rozluźnienia, przed snem, postanowiłem obejrzeć sobie komedię. Nie wiem, w którym momencie, ale usnąłem a po obudzeniu stwierdziłem, że nie wrócę do niego i tak zostało. Nie interesowało mnie nawet do którego momentu dotrwałem ale do tego momentu był mało śmieszny. Może dalej było lepiej więc z zapasem daję 4/10 !!!

napoleonka_83

za mało życia żeby te same filmy oglądać 2 razy - dziennie wychodzi 5 filmów, kiedy je obejrzeć?

ocenił(a) film na 2
napoleonka_83

Słaba komedia. Cała historia naciągana, jakby na wyrost.To,co w tym filmie doprowadza do irytacji,to brak jakichkolwiek śmiesznych scen. Dla mnie film ten wcale nie był śmieszny. Zasługuje co najwyżej na "3".

Peter2013

W trzeciej minucie jakaś parka opowiada, jak to będzie w Hiszpanii uprawiać 20 razy dziennie - jakże by inaczej w amerykańskich współczesnych filmikach - seks. W ósmej minucie laska kładzie się do wyra z żonkosiem, wyciąga jakiś aparacik nazębny, a z gęby leci ślina jak - nie przymierzając - samicy w "Obcym". W trzynastej dwie głupawe bździągwy (jedna z nich to główna bohaterka) gadają przy stole i jedna mówi: "On wie, że jak wypiję pięć kieliszków wina, to będę chciała zaliczyć czarnego" i "seks w tej samej pozycji 2 razy w tygodniu"
Jako, że jem śniadanie, daruję sobie taką "komedię".
A w ogóle, czy Żydzi w holyłudzie muszą serwować taką swobodę seksualną w każdym chyba filmie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones