PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498730}

Nocna randka

Date Night
6,1 29 585
ocen
6,1 10 1 29585
5,7 6
ocen krytyków
Nocna randka
powrót do forum filmu Nocna randka

To brak realności w zachowaniu policji. Oczywiście na dachu klubu policja skuwa i aresztuje wszystkich złych przestępców a z głównymi bohaterami heheszkuje i "podwieźć was gdzieś, hehe?".
W rzeczywistości zostaliby zatrzymani na 48h i zostały by im postawione takie zarzuty jak:
-Włamanie do biura Clary i kradzież informacji o zamieszkaniu Granta
- Kradzież informacji o numerze telefonu Franco i Kunis
- Zdemolowanie taxówki i naruszenie co najmniej 20 przepisów drogowych
- Ucieczka przed policją
- Utrudnianie pracy funkcjonariuszy
Coś pominąłem ?
W realu sami mieli by kilka spraw sądowych i w najłagodniejszej wersji skończyłoby się wysoką grzywną oraz kilkunastoletnim więzieniem w zawieszeniu. Ale nie tutaj źli bandyci schwytani a główna para pół godziny później całuje się przed domem.

ocenił(a) film na 7
Rales

Skoro śmieszy, to cel został osiągnięty. Przecież to komedia.

ebm_filmweb

Myślę, że tylko widz będący w małżeństwie na zbliżonym etapie (zastoju?, kryzysu?, rozpadu?) może ten film odebrać zgodnie z zamierzeniami twórców. Przecież cały wątek sensacyjny jest tylko tłem dla wspaniałej gry aktorskiej bohaterów bezlitośnie obnażających kulisy pożycia małżeńskiego. Niezapomniana jest scena łóżkowa w której mąż widzi, że żona założyła aparat na zęby i stwierdza, że nie spodziewa się seksu, a ona wyciąga ten aparat z lejącą się strugą śliny. Po krótkiej grzecznościowej wymianie zdań bez "szybciorka - szybkiego numerku" oboje kładą się spać. To jest "prawda czasu, prawda ekranu", a mimo to film nie dołuje tylko bawi nas do łez. Brawa dla twórców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones