PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8178}

Nocna straż

Nightwatch
6,5 5 443
oceny
6,5 10 1 5443
Nocna straż
powrót do forum filmu Nocna straż

świetny film!

ocenił(a) film na 9

strasznym trzymający w napięciu, a przy okazji śmieszny oraz krwawy:D Kawałek dobrego filmu. 9/10- POLECAM!

maja_san_D

Z Twoją opnią zgadzam się, ale ocena na jaką zasługuje ten film moim zdaniem to 7.5/10
a to dlatego, że są o wiele lepsze thrillery. Jeżeli temu dał bym 9/10 to najlepszym np. Milczenie Owiec musiał bym dać co najmniej 12/10:)

użytkownik usunięty
YourBestTime

Nie ma w ogóle co porównywać, bo na Milczeniu Owiec człowiek jest przyklejony do ekranu od początku do końca, a tutaj ciekawy i trzymający w napięciu jest tylko początek, reszte mogliby sobie darować...

ocenił(a) film na 7
maja_san_D

Może nie powala na kolana, jest nieco słabszy od swego pierwowzoru, ale jak ktoś nie oglądał duńskiej wersji, może zrobić wrażenie.
Wątek nekrofilii rzadko przewija się w filmach, nawet tych psycho. Więc fabuła w miarę świeża, a nie odgrzewane kotlety.
Jak na amerykańską kalkę Nocnego Strażnika, film całkiem przyzwoity
+ Ewan McGregor.

ocenił(a) film na 8
maja_san_D

zgadzam sie jeden z najlepszych thillerów jaki obejrzałam, doprowadzil mnie do bezsennosci w nocy co lubie. Postaci tez dobrze dopasowane szczegulnie komisarz...pamietam jego twarz do teraz 9/10

ocenił(a) film na 10
Kinjaw

I ja polece. Powiem tak, nie ma takiego czlowieka co sam da rade ogladnac ten film w nocy. To niewykonalne

pisul

mi się udało!

ocenił(a) film na 8
maja_san_D

Mnie też sie film podobał. trzymał w napieciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones