PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8178}

Nocna straż

Nightwatch
6,5 5 442
oceny
6,5 10 1 5442
Nocna straż
powrót do forum filmu Nocna straż

Bardzo dobry - przynajmniej początek. Trzyma w napięciu, klimat jest, tylko później jakoś tak ... mdło. Spodziewałem się więcej akcji w prosektorium, a tu figa. Kilka trzymających w napięciu scen i tyle. Najgorsze jednak było zakończenie. Dostałem to czego się spodziewałem i co przewidziałem czyli finalna scena, a w niej karetki, błyski "kogutów" i bohaterzy owinięci w koce, których "właśnie zabierają do szpitala" czyli denny standarcik kina amerykańskiego...

ocenił(a) film na 8

Hmm...Ile razy widziales jakiekolwiek akcje przemocy do ktorych wzywa sie policje,pogotowie i cale te "blyski kogutow" itd.?Nigdy?No wlasnie,zawsze jest tak,ze policja,pogotowie etc.zjawia sie na koncu,i to nie jest amerykanski standarcik,tylko naturalna kolej rzeczy;proponuje obejrzec "Raport mniejszosci" tam wszystko jest jak nalezy-policja jest juz na miejscu zanim cos sie wydarzy,nie to co denny amerykanski standarcik...


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones