PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678087}

Nocne życie

Live By Night
6,1 8 287
ocen
6,1 10 1 8287
4,3 6
ocen krytyków
Nocne życie
powrót do forum filmu Nocne życie

jak dla mnie klasyczne kino gangsterskie. Ewentualnie gangsterski, dramat, zadziwiają mnie czasem kategoryzacje na filmwebie :)

ocenił(a) film na 8
krzychu1323

Kina gangsterskiego o strzelaninach , napadach i "interesach" jest troche, ale w tym filmie skupiono sie na odczuciach przeżyć protagonisty i zagadce co sie stało z Emmą.

Michael_van_Grand

Dla mnie ósemka jest przesadzona, zobacz sobie "Ścieżkę strachu" i porównaj sobie, to do tej średniej produkcji Afflecka...:-(

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

"Ścieżkę strachu" jakoś mnie nie porwała niestety, choć miałem do niej duże nadzieję... pewnie dla tego, że nie czułem tam motywacji protagonisty. Poza tym dużo było dialogów o moralności i etosie, co prawda świetne, a i tak niż w "Ścieżkę strachu" nie przekładało się to na fabułę..

krzychu1323

Chyba człowieku nie wiesz o czym piszesz, dla mnie "klasyczne kino gangsterskie", to są filmy amerykańskie z przełomu lat 30-40-tych XX wieku z Humphreyem Bogartem i Edwardem G. Robinsonem...:-)

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

i w związku z tym, że dla Ciebie klasyczne kino gangsterskie to jest coś innego to ja nie wiem o czym piszę? Frapująca logika :)

krzychu1323

Określenie to przyjęło się odnośnie klasyków kina, klasyków gatunku, ale widać jeszcze mało widziałeś i wiesz...:-(

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

nie oceniaj jak nie wiesz o czym mówisz, taka mała rada. Gatunkowo to jest niemalże klasyczne kino gangsterskie i tyle, czy Tobie to się podoba czy nie, a, że rzecz jasna nie dorasta do klasyków w sensie konkretnych pozycji to już zupełnie inne zagadnienie.

krzychu1323

Ty chyba nie wiesz co piszesz i do kogo, ale ośmieszaj się dalej...:-)

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

no na pewno taką wielką personą jesteś, że hoho klękajcie narody, kozak w necie... resztę sobie sam dopowiedz, tyle ode mnie w tym temacie, miałem nadzieję na jakąś sensowną dyskusję, ale jak wolisz rzucać wyzwiska itp to baw się dalej sam, miłego dnia życzę mimo wszystko ;)

krzychu1323

Chłopie, albo raczej chłopaczku, ja nikogo nie wyzywam, pieprzysz jak potłuczony, to Cie kulturalnie upominam, żeby pośmiewiska nie było...:-(

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

przyznaję Ci oficjalnie tytuł czempiona hipokryzji, fetuj :) strzałeczka

krzychu1323

Sprawdź sobie w google co to słowo znaczy, bo znów porażka...:-)

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

i pierwsza obrona tytułu zaliczona :)

krzychu1323

Sam sobie strzeliłeś w kolano tym debilnym stwierdzeniem, ale Twoje najwyżej ocenione pozycje, wiele o Tobie mówią...:-(

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

oo, czekałem aż się przyjebiesz do moich ocen, jakże byłem tego pewny, nie dość, ze hipokryta to jeszcze przewidywalny do bólu. Pytanie pozostaje tylko po co dalej ciągniesz tę bezsensowną rozmowę? Ja już robię się nieco znudzony, może zakończmy to już wreszcie? :)

krzychu1323

Ustalmy raz na zawsze czym jest klasyczny dramat gangsterski, patrz "Aniołowie o brudnych twarzach", "Masakra w Dzień Świętego Patryka", "Sokół Maltański", a czym tak owy nie jest, patrz "Nocne życie", tyle...:-)

ocenił(a) film na 7
HeadHoper4Warsaw

ale ty jesteś jebnięty. Normalnie jakiś burak i bezmózgie jeti.

ocenił(a) film na 8
atropos1

Bezsensowna dyskusja, ale przegrał ją HeadHoper.

Kropa94

Żeby przegrać trzeba grać, ja nie gram, jestem sobą i mam szeroką wiedzę chłopaku...:-(

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Możesz ją mieć. Jedno z drugim nie koliduję ;)

Kropa94

Koliduje nieznajomość tematu tego kmiotka i Twoje marudzenie kolego...:-(

atropos1

165 iq miałem na teście MENSA i jestem rodowitym warszawiakiem, spróbuj jeszcze raz, anonimowa cioto...:-(

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

"Anonimowa" :D
A propos pochodzenia... Uważasz, że masz się z czego cieszyć?

ocenił(a) film na 7
Kropa94

Też miałem swego czasu nieprzyjemność konwersacji (?!). Niestety pełno tego niedowartościowanego buraka z warszaffki - headklopper czy jakoś tak na filmwebie. Musimy go zrozumieć, on potrzebuje uznania w internecie, bo ego w rzeczywistości jest zbyt niskie (wszystko wskazuje na to, że IQ też).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones