PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8181}

Nocny jastrząb

Nighthawks
6,5 12 819
ocen
6,5 10 1 12819
6,3 7
ocen krytyków
Nocny jastrząb
powrót do forum filmu Nocny jastrząb

Film, co prawda nie powala, ale jest ciekawy i nieźle się ogląda. Z zainteresowaniem, choć sceny, gdzie są wykłady o Wulfgarze nudzą nas, tak samo jak bohaterów. Film klimatem przypomina "Protectora" z Jackie Chanem, też surowy klimat, podobny nastrój itp, choć filmy nie mają nic wspólnego. Muzyka też charakterystyczna dla tego okresu. Dobre są sceny na początku, jak duet chodzi po mieście w strojach 80, coś pięknego. Takie filmy to mają klimat...Zakończenie też zaskakujące i fajne, choć te błędy są - Wulfgar po jednym strzale cały jest zakrwawiony i ma ślady po innych, a i przez te otwierane do wewnątrz drzwi wypada na zewnątrz. 6/10

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

całkiem niezły film akcji, fajny klimat, Wulfgar to akurat moja ulubiona postać w filmie, sama nie wiem czemu go lubię.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Popatrz jak to się ludzie różnią. Twierdzisz że sceny wykładów nudzą nas a powinno być że nudzą Ciebie, bo mnie nie nudzą, zwłaszcza że są one krótkie i do tego przeplatane scenami z zamachu. Co do klimatu i strojów to czuć tu jeszcze lata 70. raczej niż typowe 80.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones