PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337325}

Nocny pociąg z mięsem

The Midnight Meat Train
5,0 42 523
oceny
5,0 10 1 42523
5,6 8
ocen krytyków
Nocny pociąg z mięsem
powrót do forum filmu Nocny pociąg z mięsem

Nazwa tego filmu totalnie zniechęca. "Nocny Pociąg z Mięsem" to film, którego nie obejrzy
większość ze względu na tytuł (przy okazji wystawi słabą ocenę bez oglądania, bo są wielkimi
znawcami). Co prawda nazwa nabiera sensu kiedy kierowca wymawia "Proszę odsunąć się od
mięsa.", ale to dopiero pod koniec filmu!
Ostrzegam - nie sugerować się tytułem i oceną na filmwebie, ponieważ film jest bardzo dobry!

ocenił(a) film na 1
Viollipop

Ja ten film obejrzałem od deski do deski i sięgając po niego byłem zachęcony tytułem (który absolutnie mnie nie odstraszył, wręcz przeciwnie). Liczyłem na porządne gore, miast tego otrzymałem niezmiernie sztuczne efekty komputerowe (do tego stopnia kuriozalne jak wypadające oczy po uderzeniu w głowę młotem które wyglądały bardziej tragikomicznie niż szokująco) o wszystkim i niczym.

ocenił(a) film na 8
ILove90s

Scena z oczami była głupia. Praktycznie całe te 2 minuty filmu nie powinny się w nim znaleźć. Ja lubię filmy gore, ale takie, które mają jakąś fabułę, a np. taka Groteska mnie nie kręci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones