PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262355}
5,6 55 958
ocen
5,6 10 1 55958
4,5 4
oceny krytyków
Norbit
powrót do forum filmu Norbit

Oglądajac dzisiaj 'Norbita' pozytywnie się uśmiałem. Tak, jestem mało wymagającym widzem, lubie proste komedie, i Norbit do takiej właśnie należał ;) Dużo śmiechu, humoru, rewelacja. Bardzo fajni aktorzy grający dwóch kolegów/przyjaciół Norbita, bodajże Alfonsi (nie oglądałem od początku).
Polecam wszystkich, wyśmienita komedia .

Flashpoint

Film świetny, ocena za niska bo naprawde można się uśmiać.

Johny999

Dokładnie! Wczoraj z nudów bo nie miałam co robić obejrzałam Norbita i śmiałam się masakrycznie! Ten film jest naprawdę zabawny!

ocenił(a) film na 8
espantosa

Flashpoint- szkoda, że nie widziałeś początku bo był uroczy, wzruszający i śmieszny oczywiście zarazem. Szkoda mi było małego Norbita w domu dziecka gdy zabrali mu żonę:) Bardzo fajna komedia, taka miała być. Z humorem też nie przesadzili jak np. w filmie "Rodzina Klumpów" (nie lubie tego!!).

espantosa - też oglądałem z nudów i śmiałem się podobnie jak Ty :) :) hehe

Dałem 8, podciągnę trochę tą zaniską średnią

użytkownik usunięty
konnie

super film, a taka niska ocena. Ja też się uśmiałam ;D

ocenił(a) film na 7
Flashpoint

zgadzam się film fajny (choć nie pękałam ze śmiechu aż tak bardzo jak wy :)) to jednak sytuacji ku temu było wiele. a tak w ogóle to za samą rolę 3in1 Murphy'ego powinno się padać do stóp temu filmowi! 7/10

użytkownik usunięty
SimpleWoman

oj tak to prawda ;p Zagrał świetnie te 3 rolę ;)

ocenił(a) film na 8
Flashpoint

Nie przypominam sobie żebym uśmiał się tak jak oglądając Norbita. Za każdym razem jak oglądałem z kolegą (a oglądałem to sporo razy) to płakałem ze śmiechu często ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones