PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262355}
5,6 55 951
ocen
5,6 10 1 55951
4,5 4
oceny krytyków
Norbit
powrót do forum filmu Norbit

Dlaczego "Norbit" ma tylko 5,84 ? Przecież to jest rewelacyjna komedia!!!

cezarykotowiczek

Zgadzam sie z toba w 100% ten film jest zajebisty

scully1981

ja rowniez sie zgadzam

ocenił(a) film na 10
TranceAddict91

no coz .Dzieci neostrady woloa harry potera i inne wladce pierscieni

Lipiniorz25

70% spoleczenstwa jest otyła moze dlatego

ocenił(a) film na 9
lylus

Ja też się zgadzam - świetna komedia. Może wynik jest oszukany? ;P

samba666

Też tego nie rozumiem. Dawno się tak nie uśmiałem jak przy tej komedii. :P

ocenił(a) film na 10
kenexgro

nawet teraz sie smieje a ogladam poraz enty:)

Lipiniorz25

Lipiniorz25
lubię norbita, ale twój komentarz jest żalosny ;)
widać, że masz zrypany gust

ocenił(a) film na 10
ArusArczes

zalosne to jest nota 5 cos za taki film? Ciekawe jaki ty masz gust gosciu z pokolenia harry pottera

ocenił(a) film na 6
Lipiniorz25

Ale czemu insynuujesz tu takie rzeczy? Nie znasz człowieka i go obrażasz. Trochę ogarnięcia ludzie, naprawdę.

ocenił(a) film na 5
Lipiniorz25

hahaha, dzieci neo <-> Władca Pierścieni ;DD
boskie xD
twierdzenie, że Norbit jest w czymś lepszy od Władcy..., jest żałosną prowokacją! Nawet jeśli będziemy rozpatrywać te filmy w odpowiednich dla siebie kategoriach..

użytkownik usunięty
Lipiniorz25

nieprawda, ja lubię Harry'ego Pottera i Władca Pierścieni, a także lubię Norbita, bardzo mnie rozbawił.

użytkownik usunięty
TranceAddict91

ja też. ;]

ocenił(a) film na 5
TranceAddict91

ludzie prosze was ten film to dramat

ocenił(a) film na 4
cezarykotowiczek

może dlatego, że film jest bardzo niesmaczny? postacie bardzo przekolorowane, oni tam nie mówią tylko skrzeczą, wiele scen wywołało u mnie obrzydzenie, a nie śmiech, czy chociażby rozbawienie, jestem zawiedziona tym filmem...

ocenił(a) film na 3
andzia_x3

Dokładnie. Film jest paskudny, nieśmieszny, przesadzony. Fascynacja co niektórych mnie przeraża, średnia ocena filmu zresztą też, ale może to przez sympatię do aktorów głównych ról. Film nudny, okropna dłużyzna. Zdecydowanie nie polecam.

@Tybii, jakby nie było, jest to komedia, więc "śmieszność" jest głównym atutem filmu, nieprawdaż?
Samo wykonanie nie jest złe. Murphy się spisywał, choć nie chcę oceniać jego gry zbyt krytycznie, bo na co dzień nie oglądam filmów z nim w rolach głównych.

ocenił(a) film na 9
cezarykotowiczek

Dokładnie film rozbawił mnie do łez :P ale cóż każdy ma swoje gusta....

zlowieszczy4

jestem ZAŁAMANY tak dobrymi opiniami.

ocenił(a) film na 5
czlowiekbeznicku

Murzyńskie komedie to syf obiektywnie rzecz ujmując.

ocenił(a) film na 4
Lisowczyk

Filmu nie ocenia się pod względem jego śmieszności, ale pod względem wykonania i wielu innych wyznaczników. "Norbit", mimo iż znakomity do obejrzenia jest gównem wśród innych filmów i moim zdaniem nie zasługuje na średnią wyższą niż 4/10. Jeżeli ktoś chce ambitnie porozmawiać dlaczego tak uważam, to proszę pisać na priva. Do idiotów piszących zdaniowe komentarze nawet nie mam zamiaru się odzywać.

Tybii

Film jest świetny, a scena z basenem po prostu wymiata! Polecam tym co nie oglądneli

Tybii

"Jeżeli ktoś chce ambitnie porozmawiać dlaczego tak uważam, to proszę pisać na priva."
Jeżeli ktoś chce się 'ambitnie' rozwodzić nt. prostej, prymitywnej formy rozrywki - to jest idiotą.

ocenił(a) film na 4
rhotax

Ambitną konwersację można podjąć na każdy temat. Nawet na temat wyższości gówna niedźwiedziego nad zajęczym.

użytkownik usunięty
Lisowczyk

lisowczyk - daruj sobie wysiłki rasisto.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
cezarykotowiczek

Średnia jest sprawiedliwa jak dla tego filmu. Żarty w tym filmie są żenujące, a nie śmieszne. Można się nieźle umęczyć na tym filmie :/

@andzia_x3
zgadzam się :]

ocenił(a) film na 5
cezarykotowiczek

film średni... ogólnie jako komedia może i by uszło, jako że lubię takie filmy, ale końcówka żałosna. żyli długo i szczęśliwie, prawie się 'popłakałem'

ocenił(a) film na 3
cezarykotowiczek

nie ma w nim śmiesznego
Eddie jak zawsze grający kilka postaci na raz

ocenił(a) film na 8
Anda00

Gra bo umie,a komedia jest moim zdaniem śmieszna,ale wiadomo że każdy ma swoje zdanie.

ocenił(a) film na 3
baskop

każdy ma inny gust, i podoba się co innego
mi ta komedia nie przypadła do gustu,
komuś innemu ma prawo się podobać

Anda00

Najlepszy komentarz, Anda00. Ja osobiscie uwielbiam Norbita, ogladalem 2x i za kazdym razem tak samo plakalem ze smiechu, ale nie zmienia faktu, ze film to takie 6/10 ale dzieki temu ze badzo humor poprawia naciagnalem na 7 ^^ (przepraszam za brak polskich znakow, ale mi ALT wysiadl -.-)

ocenił(a) film na 7
cezarykotowiczek

Mi tez się podobał, ale ja po prostu lubię Eddiego, więc może przez to odnoszę się do niego bardziej pozytywnie. Ot, durna komedia dla rozluźnienia, jak to zwykle z nim.

ocenił(a) film na 3
cezarykotowiczek

Żart to ten temat!

ocenił(a) film na 8
cezarykotowiczek

Nie przepadam za filmami w których murzyni udają grubasów. Zwykle jest to niski humor oparty na pierdzeniu i śmianiu się z otyłych.
Ale Norbit był okej.

Piramidoglowy

haha, oglądałam ten film wczoraj i naprawdę rozbawił mnie do łez;D poprawił mi nastrój, zepsuty ostatnim ciężkim tygodniem, naprawdę przezabawny a myślałam, że mi się to nie spodoba jak to amerykańska komedia (za którymi niezbyt przepadam) ;p jednak oceniam bardzo wysoko ze względu na ogromną dawkę dobrego humoru:)

ocenił(a) film na 3
cezarykotowiczek

Dla mnie to jedna z najsłabszych komedii, jakie widziałem...

ocenił(a) film na 2
cezarykotowiczek

może dla tego, że fil jest gówniany i nie śmieszny...

ocenił(a) film na 7
cezarykotowiczek

dokładnie to samo pomyślałam,dla mnie film był super;D

użytkownik usunięty
cezarykotowiczek

Film przeciętny, może dla tego ?

ocenił(a) film na 1
cezarykotowiczek

Jeśli podoba ci się ten film, to albo masz <12 lat albo IQ<80. A na poważnie, film strasznie słaby, nawet, jak na lekką komedię.

ocenił(a) film na 7
cezarykotowiczek

Dobry lekki film na wieczór, wraz z częściowym humorem. Ocena mogła by być wyższa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones