PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011952}
6,5 2 218
ocen
6,5 10 1 2218
6,5 15
ocen krytyków
Nostalgia
powrót do forum filmu Nostalgia

Jakby skrócić film o połowę - mógłby być nawet fajną opowieścią o powrocie do czasów młodości. Niestety film obiecuje więcej niż w efekcie daje - w połowie siada kompletnie. Po co ciągnąć na siłę film, gdy pomysł się skończył? Koniec to już na siłę dorabiane sceny o niczym. W pierwszej połowie kilka bardzo ładnych scen. Kiepscy główni aktorzy, kiepskie dialogi, dużo klisz i banałów. Fajna aktorska młodzież. Ale żeby od razu nominacja do Cannes? Serio?

ocenił(a) film na 4
Dobanasia

Trafne spostrzeżenia. (Nb. te wszystkie festiwale i nagrody rozbić o kant d...)

ocenił(a) film na 5
Dobanasia

Dokładnie, film jest o niczym, wątek sensacyjny bzdurny, źle napisany i wciśnięty na siłę, zresztą ten wątek z nostalgią też dla mnie jakiś taki mdły, w głowie po tym filmie nie zostaje nic.

Dobanasia

Mógłby trwać nawet trzy godziny. Dla mnie tu sie dzieje wiecej niz w przyglupich filmach typu Marvel czy w innym wspolczesnym szajsie . A Neapol ze swoim klimatem jest piekny i niepowtarzalny.

Dobanasia

Doskonały film, a każda scena dopieszczona! Niezwykłe zdjęcia, klimat miasta sprzed jakiegoś czasu. A przede wszystkim nostalgia za minionymi czasami i młodością, którą nie sposób przywrócić... No i specyfika mafii. Byłem dwa razy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones