PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683}
7,1 181 316
ocen
7,1 10 1 181316
7,0 28
ocen krytyków
Notting Hill
powrót do forum filmu Notting Hill

Właśnie się zastanawialam nad tym czy gdyby chodziło o gwiazdora i kobietę z księgarni też każdy by im kibicował.
1. Ona jest wobec niego szorstka gdy wylewa na nią sok. On skacze nad nią jak piesek. 2. Ona idzie z nim na randkę, na której nie tylko okazuje się, że ma faceta i go okłamywała, ale też pozwala by ten potraktował go z wyższością delikatnie mówiąc. 3.Ona się go wstydzi i mówi, że jest nikim w swoim środowisku. A potem go prosi by z nią był i jest wielce zaskoczona odmową. A znajomi twierdzą, że powinien za nią lecieć, bo to bogini. Czy w odwrotnej konfiguracji nadal byście kibicowali tej parze?

Lisa__Rowe

Hehe, ja im w ogóle nie kibicowałam :D Już w prawdziwej konfiguracji słaba para

ocenił(a) film na 7
Lisa__Rowe

Strasznie chamsko go traktowała i film powinien się skończyć na jego odmowie. :D

aczkolwieczka

Haha chyba macie racje.

Lisa__Rowe

Boże, jak jej powiedział, że ma spadać, to moje serce się radowało...A potem ta końcówka...Swoją drogą jej największym problemem, nie był fakt, że go okłamała, a to że przyleciał jej fagas NIESPODZIEWANIE xD

Lisa__Rowe

Serio, nie wiem jak można pisać że ten film jest "uroczy", bo gdyby to kobieta była tak samo traktowana przez jakiegoś znanego aktora to te same osoby pisałyby, że nie powinna mu dawać szansy, że nie ma szacunku do siebie będąc z nim itp. I jeszcze te jej przeprosiny, "Sory że mój chłopak przyleciał za wcześnie i nie mogłam go z Tobą dłużej pozdradzać :/" No dziewczyna ideał, nic ino się z taką żenić, jemu na pewno nie zrobi tego samego. Nie wiem jak ten film może mieć taką wysoką średnią, chyba właśnie przez podwójne standardy.

ocenił(a) film na 6
Lisa__Rowe

wgl przedstawieni bohaterowie sa jacyś niedojrzali. Babka mając chlopaka całuje się z innym po kilkugodzinnej znajomości, potem ida do łóżka po kilkudniowej znajomości. Już nie mówie jak traktuje głównego bohatera.
Jesyne co dobre w filmie, że możmabyło posłuchać języka angielskiego w wersji btytyjskiej

ocenił(a) film na 6
Lisa__Rowe

Ja im w ogóle nie kibicowałem, wręcz przeciwnie gdy odmówił - miałem nadzieję, że to będzie koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones