PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683}
7,1 181 501
ocen
7,1 10 1 181501
7,0 29
ocen krytyków
Notting Hill
powrót do forum filmu Notting Hill

Notting hill

ocenił(a) film na 9

Ten film jest po prostu świetny. Niby taki banalny, ale ogromnie różni się od większości tego typu filmów. Zachęcam do obejrzenia ;-)

użytkownik usunięty
zadziorek

też tak myśle ja poprostu uwielbiam ten film i uwielbiam Julie Roberts moim zdaniem jest najlepszą aktorką

ocenił(a) film na 8

... na całym świecie, jak również w przestrzeni kosmicznej...

użytkownik usunięty
hauser

i okolicach.

Film był cudowny! Byłam nim oczarowana i chyba zawsze będę :) mi się podobały sceny jak Julia przyszła do rodziny Hugh Granta. To było takie słodkie jak wszyscy się tak nią cieszyli. Poza tym w przeciwieństwie do niektórych komedii romantycznych ten film był naprawdę śmieszny :)i chyba każdy zauważy że nie był taki tuzinkowy ^^

użytkownik usunięty
lapkaKot

to w takim razie, ja już sobie pójdę, bo nie mam poczucia humoru i jestem tuzinkowa. :/

ocenił(a) film na 8

No, tak jakoś wyszło, Czarownico... ;)

zadziorek

Zgadzam się z opiniami;) Świetny film i bardzo dobrze odegrane role...;)

ocenił(a) film na 7
zadziorek

To jeden z tych filmów, którę oglądałam nieprzyzwoicie wiele razy. Są takie, nie sądzicie? Niby nie są jakieś wybitne, a jednak ogląda się je, i ogląda, i nie ma się dość... ;)

Suzume

Zgadzam się z Tobą Suzume ;) To jest jeden z fajniejszych filmów które oglada się z miła chęcią ;)

ocenił(a) film na 8
niunia

Super komedia romantyczna też mi się podobała bardzo

ocenił(a) film na 6
dopio

Nie lubię komedii romantycznych ani Hugh Granta czy Julii Roberts, ale ten film naprawdę był przyjemny i zabawny. Raz na jakiś czas powinno obejrzeć się coś w tym stylu. Jak dla mnie 6/10

zadziorek

Zwykle komedie romantyczne przesiąknięte są swego rodzaju patosem - wzniosłymi uczuciami i tekstami oraz poświęceniem w imię miłości...
Ten film był inny... Nieprzeciętna przeciętność Spike'a mnie wprost urzekła!
To głównie zaprezentowana prostota relacji ludzkich - bez wyolbrzymień i nadmiernej uczuciowości, bez "ochów" i "achów" czyni ten film wyjątkowym... i chociaż nie przepadam za angielskim poczuciem humoru na tym filmie nie sposób się nie uśmiechnąć! Szczerze polecam!

Chiyo_07

Wczoraj ogladałam go chyba 3 raz i dalej tak samo podoba mi sie jak pierwszym razem :) Uwielbiam gre Granta a przede wszytskim ten jego angielski akcent xD No i troche zakrencona Roberts :) Wspaniałe połaczenie :)

ocenił(a) film na 10
niunia

Nie wiem ile razy już widziałam ten film ale za każdym razem mnie wzrusza i rozśmiesza. Uwielbiam Julie Roberts i uważam że zagrała świetnie. Ten film jest moją ulubioną komedią romantyczną, ma świetne teksty oraz piosenki lecące w tle urzekają ;) Zdecydowanie godny polecenia

zadziorek

Bajka, bajka, bajka i jeszcze raz bajka ale cudowna xD
Spike i cała masa śmiesznych sytuacji powoduje, że nie można go nie lubić:D
No i Spike, MISTRZ:D

ocenił(a) film na 7
zadziorek

Na pochwałę zasługuje świetne aktorstwo niemalże wszystkich bohaterów, szczególnie dwójki głównych postaci. Wcale niegłupia komedia romantyczna, którą można obejrzeć kilka razy i za każdym razem nadal bawi i nie nudzi sie ;) Myslę, że spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones