PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683}
7,1 181 489
ocen
7,1 10 1 181489
7,0 29
ocen krytyków
Notting Hill
powrót do forum filmu Notting Hill

Witam. Nie jestem jakimś szczególnym fanem komedii romantycznych czy talentu Julii Roberts, ale zdarza mi się czasem obejrzeć filmy z tego gatunku czy z tą aktorką. Do tej pory nie odczuwałem silniejszej potrzeby polecenia któregoś z tytułów, ale nagle się to zmieniło po obejrzeniu tego filmu. Jako widz, który preferuje nieco inne gatunki filmowe (choć podchodzę elastycznie dość do kina) swoją opinię o tym filmie chciałem w miarę możliwośći zobiektywizować. Uważam, że Notting Hill jako komedia romantyczna jest dziełem niemalże doskonałym jak na możliwości współczesnego kina tego gatunku. Potrafi wzruszyć, ale i robawić, by wspomnieć choćby postać Spike czy niezdecydowanie i sympatyczną naiwność Granta. Film nadaje się idealnie do rozrywki na wieczór, zwłaszcza dla tych, którzy sięgają po niego pierwszy raz. Ocena musi być wysoka, dlatego zdecydowałem się przyznac notę 9/10, gdyż poziom mojego pozytywnego zdziwienia tym filmwem był dość znaczny. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones