PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683}
7,1 181 519
ocen
7,1 10 1 181519
7,0 29
ocen krytyków
Notting Hill
powrót do forum filmu Notting Hill

Wspaniały film!

ocenił(a) film na 8

Świetny film! Jeśli ktoś jest fanem komedii romantycznych (zwłaszcza tych angielskich) i Hugh Granta - to się nie zawiedzie! Ten film jest meeega! W dodatku bardzo zabawny, zwłaszcza Spike i przyjaciele Williama :D

ocenił(a) film na 10
agentka_sam1

ja też go lóbię bardzo bardzo i polecam wszystkim!!! jest w nim świetny chumor

ocenił(a) film na 1
agentka_sam1

nigdy nie lubiłam Hugh Granta dopóki nie zobaczyłam go w filmie " Mickey Niebieskie-Oczko " miałam nadzieję że ten film będzie nadzwyczajny , zwłaszcza że tak go promowali .
Przepadam za Julią Roberts i przyznam że nie widziałam jej jeszcze w złym filmie .. oprócz tego .
fatalna fabuła , nieciekawa gra aktorska i beznadziejny motyw .
zaśmiałam się na tym filmie może dwa razy ;/

pooziomkaa

A ja sie zupelnie nie zgodze. Dla mnie film bylo przeswietny, smieszny, romantyczny i czarujacy, a sciezka dzwiekowa po prostu rewelacyjna.
Jezeli film ci sie nie podoba to okej, twoja sprawa, nie musi ci sie wszystko podobac, ale nie znaczy to, ze od razu musisz pisac, ze byl beznadziejny i dawac mu 1. Napisz, ze tobie sie nie podobal i wedlug ciebie byla nieciekawa fabula itp.... Jestem pewna, ze ten film nie zasluguje na 1. No ale tak to jest jak na filmweba wchodza osoby, ktore umieja dawac tylko 10 albo 1. Braaawo

ocenił(a) film na 1
Kedda

po Twojej wypowiedzi , można by sugerować , że oglądałaś moją filmografię .
ala gdybyś naprawdę oglądała , wiedziałabyś że umiem dawać inne oceny niż 1 lub 10 .
natomiast sama dodajesz oceny głównie od siedmiu w górę .
nie neguję tego , Twoja sprawa .
ale z tego co się orientuję filmweb powstał po to , by ludzie wypowiadali się na tematy różnych filmów ..
zastanawia mnie co chciałaś przekazać , komentując moją wypowiedź ..
najpierw napisałaś "nie musi ci sie wszystko podobac, ale nie znaczy to, ze od razu musisz pisac, ze byl beznadziejny"
po czym dalej jest "Napisz, ze tobie sie nie podobal i wedlug ciebie byla nieciekawa fabula itp." [ - przecież to właśnie zrobiłam ]
czyli zaprzeczyłaś sama sobie .
interesujące ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones