PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683}
7,1 181 522
oceny
7,1 10 1 181522
7,0 29
ocen krytyków
Notting Hill
powrót do forum filmu Notting Hill

Wycięta scena

ocenił(a) film na 10

W ostatnią niedzielę ten film leciał na kablówce.
Dawno go nie widziałem, więc chciałem go sobie przypomnieć. Ale ku mojemu zdziwieniu, była to jakaś „wersja rodzinna” z poszatkowanymi „ostrymi” (cudzysłów zamierzony) scenami z czynnym i biernym udziałem Spiky’ego.
Wycięto miedzy innymi: napis z tyłu koszulki, zdanie o koleżance ze szkoły Pandorze, która nie chciała mu pokazać swojej puszeczki i zdanie o Walijczyku onaniście.
Dlatego zaraz potem musiałem poszukać pełnej wersji, którą pamiętam.
Przy okazji znalazłem jeszcze coś.

W oficjalnym zwiastunie tego filmu znalazłem jeszcze jedną scenę, której nigdy nie widziałem w żadnej wersji tego filmu
http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1-13279
ta scena jest od 1.02 do 1.09

Przypuszczam, że jest to scena z matką Thackera, która w filmie do niego ciągle wydzwania, bo ta starsza pani pojawia się przez sekundę na weselu i czesze (gładzi) mu włosy.

Czy ktoś coś wie o tej scenie ze zwiastuna ( trailera) ?
Dlaczego ona została usunięta z wszystkich wersji filmu, które ja widziałem ?
A może istnieje gdzieś jakaś pełna wersja z tą sceną ?
Jeśli tak, to prosiłbym o namiary.

tommyowak1974

No raczej wiecej scen nie ma, a to dlatego, że został nakręcony zanim film został poskładany. Zwróć uwagę na scenę, kiedy pod domem stoją reporterzy a blondyn wychodzi w samych gaciach, w zwiastunie ma zielone a w filmie szare.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones