PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683}
7,1 181 522
oceny
7,1 10 1 181522
7,0 29
ocen krytyków
Notting Hill
powrót do forum filmu Notting Hill

Średni aktorzy (urodą nie zachwyca ani ona ani on, wiec czym tu się tak podniecać??), średnia sceneria i średnia gra- a wszystko w napuszonym nudnym brytyjskim stylu. Plusami tego filmu jest jednak całkiem przemyślana fabuła, nawet czasami śmieszne sceny.

Friva

Aktorów się wybiera chyba, ze względu na umiejętnosci a nie wygląd. Srednia gra? Rozumiem, ze jestes zawodowa aktorka/aktorem z 11 oscarami za role pierwszo i drugoplanowe tak? I w ogole specjalista od aktorstwa?

ocenił(a) film na 5
Sasayaki

raczej nie, ale wiem co mi się podoba.

Friva

A tego nie kwestionuje. Masz pełne prawo skrytykować, ale niech ta krytyka ma sens. Oceniasz grę aktorstką, której właściwie nie można nic złego zarzucić (żadna z postaci nie była sztywna, nie zachowywała się nienaturalnie itd" więc jak nie jesteś specem od aktorstwa to nie rób go z siebie, bo jesteś śmieszna.
Sama byłam i jestem (już sporadycznie) aktorką więc takie "konstruktywne krytyki" jak "średnia gra aktorska bo...bo tak" mnie bawią. A wiele takich słyszałam od osób, które z aktorami i akorstwem mają tyle wspólnego ile zobaczą jego nazwisko w tv.

ocenił(a) film na 5
Sasayaki

zwyczajnie aktorzy mi się nie podobają- koniec, kropka. Moja opinia. Jestem tylko widzem i oceniam to co oglądam, a to mi się w ich wykonaniu nie podoba.

Friva

Ależ aktorzy mają prawo Ci się nie podobać; może to byc dla Ciebie zła obsada, o kiepskiej mimice, o sztucznej, szytwnej grze, możesz ich nie lubić za inne rzeczy. Ale to, że Ty nie lubisz aktora nie jest jednoznaczne z tym, że jest złym aktorem.

Sasayaki

Chyba za trudne. ;)

Friva

Aktorzy nie występuja w wyborach miss i misterów. Maja dobrze, przekonujaco grać.

ocenił(a) film na 5
zweistein

widocznie mnie nie przekonali

Friva

... do tego, że są misterem i miss świata? Nie próbowali.

ocenił(a) film na 5
zweistein

widocznie nic nie zrozumiałaś, ale nie dziwię się;)

ocenił(a) film na 5
Friva

jak się nie czyta całości, tylko czepia się jednego przez cały czas, to tak potem się nic nie rozumie. widocznie nie potrafisz przyjąć, że komuś może się coś nie podobać, albo przynajmniej uważnie czegoś doczytać- ale widocznie jesteś na to za głupia

Friva

" ale widocznie jesteś na to za głupia..."

Ale zauważyłaś, że napisałaś powyższe zdanie "w odpowiedzi na post: Friva"? ;))
Życzę kolejnych spektakularnych sukcesów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones