PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763603}

Nowi mutanci

The New Mutants
5,3 16 027
ocen
5,3 10 1 16027
5,6 17
ocen krytyków
Nowi mutanci
powrót do forum filmu Nowi mutanci

Bez szału

ocenił(a) film na 5

Film mocno przeciętny, na pograniczu słabego. Miejscami nudny. Wątki lesbijskie naciągane. Efekty średnie. Historia bez większej głębi. Bajka dla dzieciaków :)

ocenił(a) film na 7
ajuzo

Patrz, ja jestem dorosły i to oglądałem

Himiteshu

Kiedy 24 letnia sex-bomba Anya Josephine Marie Taylor-Joy gra nastolatkę to wyobraźnia buzuje, dlatego nic dziwnego że oglądasz, to zdrowy odruch

ajuzo

Lepszy niż MCU przynajmniej.

ocenił(a) film na 8
ajuzo

Film akurat bardzo dobry. O niebo lepszy od Mrocznej Phoenix czy nowej WW. Co do wątków homoseksualnych to wcale nie są takie naciągane. Szacuje się, że ok. 15% społeczeństwa to otwarci homoseksualiści. Mnóstwo ludzi to mniej lub więcej biseksualiści. Tutaj dochodzi zagubienie w dorastaniu, izolacja... Nic dziwnego, że dziewczyny zbliżyły się do siebie. Czytałam kiedyś o badaniach dotyczących studentek amerykańskich koledżów, które w czasie studiów wchodziły w homoseksualne kontakty seksualne, bo tak było po prostu łatwiej, bez ryzyka ciąży. Później kończyły studia i zakładały normalne, heteroseksualne rodziny. Niestety nie pamiętam procentów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones