PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763603}

Nowi mutanci

The New Mutants
5,3 16 054
oceny
5,3 10 1 16054
5,6 17
ocen krytyków
Nowi mutanci
powrót do forum filmu Nowi mutanci

Rozumiem ze żyjemy w czasach gdzie TRZEBA dodać motyw LGBT-nie przeszkadza mi to....Chyba ze 60% filmu który ma otworzyć coś „nowego” w sekcji x-menów jest związany ze związkiem dwóch dziewczyn które praktycznie nie znamy.Zamiast fajnie rozwinąć film Skupili się na początku tylko na tym. Jestem zawiedziony,film moim zdaniem gniot. Stan Lee się w grobie przewraca.

Nie wiem czy dokończę sagę „x-wo/menow”

Natan03

Przeczytaj może komiks, bo to na nim się opiera a później utyskuj

ocenił(a) film na 1
JohnTheBrave

Czytałem. Nadal uważam ze za dużo jest motywu o LGBT. Jeżeli chcieli dodać tak dużo tego motywu,to mogli zrobić dłuższy film aby dodać więcej lepszych i ciekawszych scen/wątków. Bo tracenie czasu na pocałunki oglądanie telewizora z lesbijkami i wzrok pod prysznicem jest zbędny,tym bardziej ze ten film mógł uratować dupe temu uniwersum.

Natan03

Nie mógł uratować bo Disney ma odmienne plany od dawnych wlodarzy studio Fox. Skoro jedna bohaterka odkrywająca swoją tożsamość seksualna jest zbyt trudna dla Ciebie do strawienia to wypada współczuć bo reszta bohaterów nie miała problemów w tym temacie. Robisz aferę z niczego

ocenił(a) film na 1
JohnTheBrave

Wiedziałem ze tak obrócisz dyskusje. Cały czas tłumacze ze mam gdzieś kto z kim spi,jeżeli nie psuje to filmu. A film to gniot bo nie przyłożyli się do ważniejszych rzeczy. I nie robię afery tylko wyarazam swoją opinie bo mam do tego prawo:)
Podkreślając twoja wypowiedz na mój temat,mam głęboko gdzieś czy jest lesbijka hetero czy trans - czy spi ze zwierzętami czy z mutantami.Jezeli film powstawał 3 lata to
Miałem nadzieje ze zobaczę coś ciekawego:) niestety zmarnowany potencjał. Jedynie co trochę mi się podobało to świetna gra aktorska każdej postaci.

Natan03

I przez ten zbędny wątek lgbt film zasługuje na 1? Mimo, że napisałeś, że gra aktorska bardzo dobra.

ocenił(a) film na 1
znamir11

Film był nudny i beznadziejny i nawet gra aktorska go niestety nie uratowała. Czułem się jakbym oglądał poerwszy odcinek serialu - co trzeba obejrzeć więcej żeby się wkręcić

ocenił(a) film na 6
Natan03

Reżyser wcześniej zrobił tylko dwie komedie romantyczne, więc nie wiem na co ludzie liczyli :P W sumie też nie wiem jakim cudem dostał do wyreżyserowania film o superbohaterach skoro widać, że się na tym nie zna.

Natan03

Niestety, jak widać presja jest olbrzymia i reżyserzy czy chcą czy nie muszą takie wątki wciskać na siłę. W szkołach jest ofensywa lgbt w więc co dopiero w kinie..

ocenił(a) film na 5
drammo

A co takiego jest w szkołach?
Uczą że to normalne?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones