PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840401}

Nowiny ze świata

News of the World
6,6 21 256
ocen
6,6 10 1 21256
5,3 25
ocen krytyków
Nowiny ze świata
powrót do forum filmu Nowiny ze świata

Świetny film

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobry film . Tom Hanks jak zawsze świetny. Bardzo dobra rola mlodej niemieckiej aktorki . Piękne zdjęcia , Wolski powinien dostać ze nie nagrodę .

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

Mam pytanie gdzie obejrzeć ten film?

ocenił(a) film na 8
Julia_filmweb_filmaniak

Widziałem w wersjii oryginalnej na torrent

ocenił(a) film na 10
Julia_filmweb_filmaniak

w TVPis może być trudno...:)

Ssalsa

Podobno po 10 minutowe odcinki wrzucają na TVNturboPeło...

ocenił(a) film na 5
ChrisKrasz

Tom Hanks świetny? Przecież to wciąż ta sama rola dobrego i miłego człowieka.

ocenił(a) film na 8
DefinicjaStylu

Dobrze . Jakoś nie widzę go w roli bandyty . To co robi , robi dobrze .

ocenił(a) film na 5
ChrisKrasz

Wciąż jest tą samą postacią. Smutne.

ocenił(a) film na 8
DefinicjaStylu

Tak masz rację . Główny bohater Nowin ze Świata to ta sama postać którą spotkamy w Kapitan Philips, Szeregowiec Ryan, Poza Światem, Kod Da Vinci i Atlas Chmur . A może to jak z covidem przy którym się traci smak i węch i wszystko smakuje tak samo ? ;-)

ocenił(a) film na 5
ChrisKrasz

Dla przykładu - Misja Greyhound, Nowiny ze świata, Cóż za piękny dzień, Czwarta władza, Most szpiegów, Sully czy Ratując pana Bansa. We wszystkich tych filmach Tom Hanks gra podobną postać, którą cechuje - dobroć, uczciwość, skromność, poświęcenie, życzliwość itd. Zresztą w Szeregowcu Ryanie ta postać jest bardzo podobna do wyżej wymienionych tylko film jest o wiele lepszy. Zero ryzyka ze strony tego aktora, jedynie dbanie o wizerunek nieskazitelnego. Tak to wygląda z mojej strony. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
DefinicjaStylu

Też czekam aż w końcu zagra jakiegoś zwyrola męczącego małe kotki, bo mam dość Toma Hanksa odgrywającego Toma Hanksa.

ocenił(a) film na 5
G00N3R

Nie zagra. Tom dba o wizerunek. Następna rola to będzie... dobry, uczciwy, miły i życzliwy bohater z krwi i kości, hehe.

DefinicjaStylu

Kochający polską motoryzację i srający kwiatami bzu.

ChrisKrasz

Film ogląda się w zasadzie sam. Płynie powoli i przyjemnie. Racja - Tom Hanks gra znów tą samą postać. A drugi zarzut - nie mogłem oprzeć się wrażeniu że to jakiś remake "Paper moon" Bogdanovicha.

ocenił(a) film na 7
DefinicjaStylu

Dla Almey'a (i jego szajki) nie był już tak wielkoduszny i rozprawił się z nimi <sprytny pomysł Cykady btw>, co pokazuje, że Tomcio nie jest aż tak plastikową postacią i gra w każdym filmie tak samo. Może w "Zaginionym symbolu" jako R. Langdon okaże się badass'em.

ocenił(a) film na 5
ChrisKrasz

Tak bardzo że stratę zanotował i to ogromną

theart

Jaką stratę?

ChrisKrasz

Opowieść nie jest zła, niestety w filmie są rzeczy które przeszkadzają, ale to raczej techniczne kwestie są - czyli białe ząbki Toma Hanksa, no i niestety, bardzo przykro mi to powiedzieć, tzn. nie wiem czy za to odpowiada p. Wolski czy to bardziej niedoróbka montażysty, ale kontrasty w przejściach z jednej sceny do drugiej są tak drastyczne, że niestety rzucają się w oczy

ocenił(a) film na 5
ChrisKrasz

Kto by pomysla ze w tak odleglych juz czasach opieka dentystyczna byla na tak wysokim poziomie

ocenił(a) film na 8
royalairness23

Ja tego nie wiem . Wiem i pamiętam opowieści mojej babci ze jej ojciec , czyli mój pradziadek był w rosyjskiej niewoli na Syberii i jak wrócił to miał wszystkie i zdrowe zęby , i jak umarł to też ze wszystkimi , swoimi zdrowymi zebami .

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

Uważam to ma za bardzo wybitnego aktora u mnie jest on na pierwszym miejscu mimo że nigdy nie zagrał psychopaty ani mordercy , jednak rolą w Forrest Gump i zielonej mili spowodował to że jest dla mnie numerem jeden

ocenił(a) film na 6
royalairness23

Chłop sobie piaskował zęby podczas burzy piaskowej, bo inaczej po co by tak biegał i darł japę narażając się na uduszenie.

ocenił(a) film na 2
ChrisKrasz

Jedynie co dobrego w tym filmie to muzyka.... szkoda czasu, chyba że na sen

użytkownik usunięty
ChrisKrasz

Właśnie zdjęcia i ujęcia najbardziej przykuwają uwagę. Osobiście bardzo mi się podobały. Film jest całkiem dobry,choć nie żeby aż chwytał za serce. Według mnie pozostawia lekki niedosyt,bo realizacja mogłaby być jeszcze lepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones