PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840401}

Nowiny ze świata

News of the World
6,6 21 256
ocen
6,6 10 1 21256
5,3 25
ocen krytyków
Nowiny ze świata
powrót do forum filmu Nowiny ze świata

Greengrass po raz kolejny mnie nie zawiódł - dobre westernowe kino drogi - bardzo przyjemnie się to oglądało.Tomek dobry jak zawsze,ale ta mała świetna - skradła cały film - charakterna dziewczynka.Na plus - bardzo dobre zdjęcia,scenografia - czuć z ekranu ten klimat Teksasu z tamtych lat.Ciekawy również sam motyw z tą pracą Hanksa jako "czytacz wiadomości" - takie CNN NBC czy FOX tamtych czasów - hahahahaha - nie wiedziałem że taki fach istniał.Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 6
kleju30

O wiele lepiej zagrała w "Błąd systemu". Tutaj właśnie Jej zabrakło tej wyrazistości.

berni_

dzięki za podpowiedź; pierwsze skojarzenie z "Musimy porozmawiać o Kevinie", no ale muszę najpierw zobaczyć

kleju30

Jak dla mnie mocno średni, jedynie zdjęcia kapitalne i ciekawa postać tej młodej. Przygody bohaterów po drodze zbyt banalne, nie wiem, aż czułem żenade czasem. Indianie wychodzą z burzy piaskowej i oddają konia - no przecież w tamtych czasach koń to największy skarb, to tak jakby ktoś dzisiaj jechał autem, wyszedł i komuś go dal i jedź pan. Kilka innych akcji na podobnym poziomie. Zakończenie też przewidywalne i słabe, jeszcze brakowało żeby wszyscy bili brawo i rzucili się sobie w ramiona. No ja tego nie kupuje, typowy hollywoodzki zapychacz

ocenił(a) film na 8
_Kiba

Ale zawsze coś do obejrzenia niż te beznadziejne ilmy w których panuje rasizm seks i polityka. Trzeba w tej chwili docenić to co mamy zobaczyłam wiele dobrych produkcji dzięki temu że mam świetny program w telewizji którym mówią co mozna obejrzeć. Ten film może nie jest trudny ale doceniam to że cokolwiek nowego można zobaczyć niż stary produkcja

ocenił(a) film na 9
_Kiba

wlasnie o to chodzilo przeciez ze oddaja konia - najwiekszy skarb, zeby mogli wybrnac z tej pustyni. Jakby sobie oddawali bezwartosciowe cukierki przez caly film to chyba raczej by nie mialo to wiekszego sensu.

ocenił(a) film na 6
_Kiba

Oddali mu konia, bo myśleli, że jest bogiem - nikt normalny przecież nie biega w burzy piaskowej i nie drze japy, bo by się udusił i oślepł, a on przeżył i nawet mu pragnienie minęło.

ocenił(a) film na 6
kleju30

Film o gościu, który umie oddychać pod ziemią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones