PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8226}

Numer stulecia

Lucky Numbers
5,6 2 807
ocen
5,6 10 1 2807
Numer stulecia
powrót do forum filmu Numer stulecia

?Dupa Jaś? bełkotał sir Ben Kingsley w ?You Kill Me?. Owa polska fraza jak nic pasuje do tego markotnego, nieśmiesznego filmu. Nie mam ochoty na wywody więc ograniczę się tylko do stwierdzenia, że Ephron powinna ograniczyć się do swoich komedyjek romantycznych i trzymać dupę (upppsss teraz feministki pewnie pogonią mnie z biczem...) z daleka od filmów, w których motywem przewodnim jest sensacyjna intryga. Ani to śmieszne, ani straszne, a ani obrazoburcze...ani ciekawe, ani intrygujące, ani zajmujące, ani trzymające w napięciu, ani generujące jakiekolwiek emocje...wpisz co chcesz, a najlepiej zostaw to mdłe filmidło w spokoju !!

Plusy ? pomysł, Travolta, Roth i Pullman (nie miałem serca dać im 1 gwiazdki)
Minusy ? cała reszta, nie trafisz nawet jedynki skreślając te gówniane numerki...
Moja ocena ? 2/10

ocenił(a) film na 2
Kompso

Cholera to była moja wypowiedź, po raz kolejny napisałem coś z konta swego brata. Za często drań się tutaj ostatnio loguje. Mea culpa...

Kompso


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić w internecie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones