PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281397}

Obóz Jezusa

Jesus Camp
7,0 3 447
ocen
7,0 10 1 3447
7,3 3
oceny krytyków
Obóz Jezusa
powrót do forum filmu Obóz Jezusa

Ewangelicy pokroju zielonoświątkowców, millenarystów i inne Kościoły Boże w Chrystusie wraz ze swoim przenikliwym śpiewem, wyginaniem ciał w dziwnym tańcu, ekstatycznym przeżywaniem mszy, chorą glosolalią są JESZCZE GORSI niż Rzymscy Katolicy.
W dokumencie świetnie pokazana wiara mieszkańców amerykańskiego "Pasa Biblijnego" (gł. środkowy wschód USA) w tzw. "dary charyzmatyczne" (prorokowanie, modlitwa o uzdrowienie, wypędzanie demonów, powtórne narodzenie w Jezusie).
Pastor Becky powinna być sądzona jak hitlerowcy w Norymbergii za to co robi tym dzieciom.
Wiele z nich już nigdy nie otrząśnie się z takiego prania mózgu i już do końca życia będą interpretować swoje choroby, niepowodzenia itp. jako atak szatana lub gniew Boga.
Dzieciak 7 letni zwija się na podłodze i płacze z żalu za wyimaginowane grzechy. Co on mógł zrobić? Zjadł czekoladkę po kolacji?
A mała Rachel to prawdziwy koszmarek :).

ocenił(a) film na 8
mateusztsr

Nie jestem katolikiem, ale fakt, że w porównaniu z wieloma protestantami krk jest zaskakująco liberalny.

mateusztsr

W Norymberdze, a nie w Norymbergii ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mateusztsr

Poza tym nie sprzed 8 lat, a ledwie sprzed 6 :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
Pawuloniasty

Chciałem ci odpisać ale twoje płaczliwe wysrywy z wczoraj zostały zablokowane, smutny człowieku. Powinieneś jeszcze raz je tutaj wypisać to więcej osób będzie się mogło z ciebie pośmiać, a nie tylko ja xDD

mateusztsr

Produkuj się dalej, pajacyku :). Dla mnie ta jałowa dyskusja dobiegła końca.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones