PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281397}

Obóz Jezusa

Jesus Camp
7,0 3 450
ocen
7,0 10 1 3450
7,3 3
oceny krytyków
Obóz Jezusa
powrót do forum filmu Obóz Jezusa

Porażający

ocenił(a) film na 8

Poraża w ukazaniu rozmiaru indoktrynacji religijnej mającej miejsce na obozie. Jednocześnie zabawny i przerażający. Naprawdę trudno coś więcej o nim pisać, może tyle, że szkoda nieco dzieciaków, że dorastają w obliczu jednej słusznej wiary, zamiast mieć zapewnioną wolność wyboru.

ocenił(a) film na 10
Slayer

Ci ludzie przerazaja mnie bardzieni niz terorysci którzy dokonali zamachu z 11 wrzesiana (jesli to rzeczywiscie byl zamach). Fundamentalisci zdolni do prania mozgów własnych dzieci.

Yakoob

Wprost przeciwnie.
Ci ludzie kreowani na fundamentalistów, nie czynią nikomu krzywdy.
Film jest oczywiście przerysowany, ale jeżeli ktoś miał styczność z podobnymi ruchami, to wie o co chodzi.

ocenił(a) film na 8
litm

Uważam, że wśród tak dużej grupy dzieciaków to bardzo możliwe, że znajdzie się ktoś kto będzie zdolny do przemocy w obronie swojej wiary.

emka5_2

Czy zdolność do przemocy w imię obrony swojej wiary to naganna postawa?.

SH5

Na serio zadajesz to idiotyczne pytanie?

litm

"Ci ludzie kreowani na fundamentalistów, nie czynią nikomu krzywdy."

Czynią krzywdę swoim dzieciom piorąc im mózgi religijną dotryną, Dzieciaki z Hitler Jugend przechodziły to samo tyle że soft wtłaczany do głów był innego rodzaju.(sic!)

To jest obrzydliwe, podłe i niegodziwe. A kto tego nie dostrzega ten ma problem.


"Film jest oczywiście przerysowany, ale jeżeli ktoś miał styczność z podobnymi ruchami, to wie o co chodzi."

Oczywiscie Mr.Objective... a teraz idz do kościoła dać księdzu na tacę.

Titus_

Codziennie w telewizji mamy do czynienia z indoktrynacja calego spoleczenstwa roznymi polprawdami albo klamstwami. Ten film jest niepokojacy, ale nie ma porownania z tym co wmawiaja sie nam w tvn-ie, polsacie czy innym tefałpe...

ocenił(a) film na 8
litm

@_, miałem styczność właśnie z takimi ruchami ewangelistów. jako dzieciak jeździłem na nie i mogę teraz zupełnie szczerze powiedzieć, że to właśnie tak wygląda. pranie mózgu na śniadanie i na kolację, wszystko starannie ukryte. straszliwie popierdolona sprawa

GxZas

Czy to się czymś różni od oaz kościła kat.?

mnich23

wiedzą nędzna.. 'wygoogluj' sobie czym się różni Kościół katolicki od ewangelickiego..

Slayer

Każdy kościół można podciagnąć pod religijną sektę, ale w tym przypadku jest to jeszcze gorsze zjawisko, bo dotyczy młodych ludzi... Aż strach się bać kim taki Levi będzie za kilka lat...
"Czy zdolność do przemocy w imię obrony swojej wiary to naganna postawa?" wg. mnie przemoc już by była lepsza niż takie pranie mózgu ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones