PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31041}

Obłędny rycerz

A Knight's Tale
6,9 63 629
ocen
6,9 10 1 63629
5,5 4
oceny krytyków
Obłędny rycerz
powrót do forum filmu Obłędny rycerz

Można tam się przyczepić do wszystkiego.bo to nic nadzwyczajnego .Na bohatera wybrali lalusia o twarzy lalusia modela by się podobał kobietom.Nie zadbali oto by go czegokolwiek nauczyć pokazy walki są beznadziejne rodem z komedii dla dzieci.Ale i tak film sie podoba i ma nawet wartościowe przekazy i rzeczywiste zachowania.Księżniczka piękna aktorka jak większość kobiet ma pstro w głowie i na dodatek bohater musi narazić życie by mu dała Du...py :) jest wiele innych normalnie samo życie .pewnie za rok obejrzę 5 raz :)

lions

Heath nie ma twarzy typowego modela i nie każdej się podoba, zresztą gra dobrze, ale zgadzam się, że można się do wszystkiego przyczepić

Hmm_Ciastko

raczej grał dobrze, bo już nie żyje. zgodzę się z panem/panią u góry gdyż ten aktor nie ma typowej urody. nie zachwyci każdej kobiety, ale jednak jest w nim coś co przyciąga. na pewno nie był lalusiowaty i myślę, że nie został wybrany tylko za urodę do tej roli (chociaż myślę, że dzięki niej zaplusował). poza tym chciałabym się zapytać. 'Lions' czy myślisz, że film miałby większy dochód, gdyby zagrał w nim szkarłatny mężczyzna bez pięciu zębów. no wybacz, ale myślę, że nie :)
co do filmu, bardzo lubię. możliwe, że wiele osób uzna go za nizbyt zachwycający, ale jak na moje małe wymagania jest jednym z moich ulubionych. :)

Aisssatou

Wiem, że nie żyje -,-

Aisssatou

Mimo wszystko też lubię ten film. Kocham moment "przekazania" pocałunku. W takich chwilach mam nieodparte wrażenie, że główny bohater miał niezłą radochę, grając w tym filmie :D
Ten jego szczery wyskok radości... Hahahahah...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones