PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31041}

Obłędny rycerz

A Knight's Tale
6,9 63 628
ocen
6,9 10 1 63628
5,5 4
oceny krytyków
Obłędny rycerz
powrót do forum filmu Obłędny rycerz

Film bawi. Postacie nie mają nic wspólnego z realiami, jednak jako komedia bardzo fajnie ten film wypada.
6/10 czyli niezły.

Alex_Tyler

Och cóż za fachowa opinia. Moja sąsiadka ma 4-letnie dziecko, uwierz mi, ma lepszą składnię (tak, dzieciak, nie sąsiadka) niż ty...

jabolowy_jazzman

Nie wiesz że na wsi u Janka to prawie jak w średniowieczu jest, on wie najlepiej jakie są tam realia :P

ocenił(a) film na 7
Alex_Tyler

Kolejny strzał w kolano? Alex ty przestań wreszcie, bo sobie obie nogi odstrzelisz całkowicie.

ocenił(a) film na 7
N3vermind

A jeśli chodzi o film, to postacie nie miały mieć nic wspólnego z realiami. To, jak zostało w opisie napisane, komedia w stylu MTV, a ty się Rysia Lwie Serce z Braveheartem spodziewałeś? Pragnę cię uświadomić, że jeśli fabuła filmu jest osadzona w średniowieczu, to nie znaczy, że będą dokonywać archaizacji dialogów (zrób sobie pauzę, żebyś to przefiltrował i poukładał i się nie przegrzał za bardzo) i powstanie wierne odtwórcze dzieło tej epoki... I ani mi się waż oceniać "Czarnego Rycerza", bo i tak ci się nie spodoba.
P.S. Problem z zapisem edycji, dlatego dwa posty pod sobą.

ocenił(a) film na 6
N3vermind

Alex miałem cię za ogarniętego gościa to co tutaj napisałeś jest śmiechu warte :D:D

ocenił(a) film na 7
plaZmus92

Jeden z moich ulubionych filmów, ma niepowtarzalny styl :)
Wbrew pozorom realia są odwzorowane bardzo dobrze, jednak nie z historycznego punktu widzenia (podejrzewam że pomieszanano kilka epok) ;)
Inteligentne odniesuenia, dobru humor, ciekawe postacie...
A te walki... Aaach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones