PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=980}
7,9 290 550
ocen
7,9 10 1 290550
8,7 46
ocen krytyków
Obcy 8. pasażer "Nostromo"
powrót do forum filmu Obcy - 8. pasażer "Nostromo"

:D

ocenił(a) film na 10

Ach te wyjście z brzucha tego potwora jet dobre :)

ocenił(a) film na 9
Kicaj1992

Na Polsacie trochę okroili :) tutaj wersja rozszerzona :p http://www.youtube.com/watch?v=JehjqlzXwIQ

ocenił(a) film na 10
Cziken

Faktycznie , skrócili ten film i to bardzo :/

ocenił(a) film na 10
Kicaj1992

Polsat nie skrócił filmu. Po prostu puścił wersję kinową. Wersja reżyserska jest nieco dłuższa i właściwie nigdy nie puszczona w tv.

ocenił(a) film na 10
Corderosa

Aha nie wiedziałem , dzięki .

ocenił(a) film na 10
Kicaj1992

Reklama właśnie jest :D

ocenił(a) film na 9
stridajin

Reklama się właśnie skończyła :)

ocenił(a) film na 10
szymczycha

Właśnie skończyłem oglądać :D Ehh przypomniały mi się stare czasy kiedy jeszcze bałem się tego filmu sam oglądać a już na pewno nie po ciemku :)

ocenił(a) film na 9
stridajin

I właśnie chyba dlatego tak lubimy klasykę i często do niej powracamy ;) a za tydzień kolejna część :)

ocenił(a) film na 10
szymczycha

haha tez się kiedyś bałem sam oglądać ;d

ocenił(a) film na 10
szymczycha

Na pewno obejrzę ;)

ocenił(a) film na 10
stridajin

A może z was kto kojarzy że z krowy obcy wychodził ? jak byłem mały to coś mi się przypomina , jaki to miało tytuł ?? :)

Kicaj1992

To było w Obcym 3. Są 2 wersje, w jednej wychodzi w psa, a w drugiej z krowy. Na Polsacie raczej będzie leciała ta wersja z psem.

ocenił(a) film na 10
Grzei

Aha dzięki a dlaczego polsat nie da tej wersji z krową ?

Kicaj1992

Tak przypuszczam. :) Nie jestem ekspertem, ale z tego co wiem, wersja z psem jest w zwykłej wersji, którą zapewne puści polsat. Ta z krową to reżyserska tudzież specjalna wersja. Jeśli się mylę to proszę o poprawienie. :)

ocenił(a) film na 10
Grzei

Pewnie masz racje bo kiedyś gdzieś to czytałem , bo nikt nie puści reżyserskiej wersji w zwykłej która będzie co tydzień , tak samo jak ktoś by puścił w serialu odcinkowym Z Archiwum X ,,Chcę wierzyć " gdzie w środku odcinków :)

ocenił(a) film na 10
Kicaj1992

Akcja z krową jest w reżyserskiej wersji, a z psem w kinowej. Polsat nada raczej na pewno wersję kinową.

ocenił(a) film na 9
Kicaj1992

Kurcze pierwsze słyszę o tej wersji z krową ;)
Swoją drogą ciekawe co krowa robi na planecie na której znajduje się więzienie...;)

ocenił(a) film na 10
szymczycha

Tego to nie wiem , nie pamiętam o co tam chodziło z tą krową ? z 11 lat temu to ogladałem jak miałem 9 lat :)

ocenił(a) film na 9
Kicaj1992

W takim razie po tych 11 latach będziesz miał okazję znów to obejrzeć za 2 tygodnie ;)

ocenił(a) film na 10
szymczycha

No tak tylko nie wiem czy akurat będzie ta scenka z krową ? :))

ocenił(a) film na 9
Kicaj1992

Zapewne nie ;) zamiast krowy będzie wszystkim dobrze znana i pamiętana scena z psem ;)

ocenił(a) film na 10
szymczycha

Heh jak zawsze :)

użytkownik usunięty
Kicaj1992

Cesarka jak nic.

ocenił(a) film na 10

Nom :)

ocenił(a) film na 8
Kicaj1992

Teraz ta scena bardziej śmieszy niż straszy (zwłaszcza po obejrzeniu "Kosmicznych jaj")

Tortuga033

noooo

ocenił(a) film na 10
Tortuga033

No chyba jedynie Ciebie śmieszy, bo akurat Obcy 3 jest uznawany za najstraszniejszą część i rzeczywiście jest najbardziej krwawy z całej serii. A co do "Kosmicznych jaj" to parodiowano tam jedynkę, bo są z 1987 a "Obcy 3" z '92, więc to technicznie niemożliwe ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones