PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=980}
7,9 290 488
ocen
7,9 10 1 290488
8,7 46
ocen krytyków
Obcy 8. pasażer "Nostromo"
powrót do forum filmu Obcy - 8. pasażer "Nostromo"

Denny ten film. Nie lubię Science-fiction. Nie polecam. Nudziłem się okropnie.

użytkownik usunięty
Kuuuki

Po co zakładać tak durny temat? I nie mówię tu wcale o Twoim zdaniu o filmie - jakże błędnym i niesprawiedliwym, ale w końcu masz do niego prawo i ja to prawo szanuję. Chodzi bardziej o tytuł. NOSROMO. Znaczy się, że co ? Jak nie masz nic sensownego do pisania to może byś tak nic jednak nie pisał. Taka moja rada.

Kuuuki

Kuuuki - Sruuuki

ocenił(a) film na 5
Canudo

Canudo - TY NUDO;p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kuuuki

Tą odpowiedzią wystawiłeś sobie idealne świadectwo niedojrzałości. Gratuluję. A skoro odważyłeś się skomentować moją ocenę Avatara, to powiem ci, że twoja ocena 1/10 dla tak przejmującego obrazu jakim jest "Człowiek słoń", potwierdza tylko twoją absolutną ignorancję i niedojrzałość. Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 5
Canudo

Przejmuj się dalej "Człowiekiem słoniem" i zachwycaj swoim Avatarem - filmem dla mało wymagającego widza. No i gratuluję dojrzałości, haha:D

ocenił(a) film na 9
Kuuuki

Kuuuki szkoda słów... Film z '79 roku, efekty specjalne dla mnie zdziwienie totalne, b. przyjemnie patrzeć na każdą scenę filmu :-) Wg. mnie film całościowo jest b. dobrze zrobiony i CIEKAWY, jeśli ktoś ogląda pierwszy raz to naprawdę ma się z czego cieszyć. No i oczywiście postaci Obcego nie da się zapomnieć... :-) Ocena 1/10 jest kompletnie niesprawiedliwa. Moim zdaniem... ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones