PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=980}
7,9 290 344
oceny
7,9 10 1 290344
8,7 45
ocen krytyków
Obcy 8. pasażer "Nostromo"
powrót do forum filmu Obcy - 8. pasażer "Nostromo"

Właśnie pierwszy raz go obejrzałem i jestem pod ogromnym wrażeniem jak w 1979 udało im się nakrecicntaknswietny horror,same makiety i modele statków wyglądają o niebo lepiej od tych z star wars czy choćby współczesnych produkcjingdzienwszystkomjestngenerowane komputerowo a kiedyś zgaduje to ręcznie robili małe makiety promów. Ależ ludzie musieli srac w gacie kiedy pierwszy raz w kinach to leciało,przecież w tedy nie znano w kinematografii takiego konceptu jak obcy kosmita w kosmosie zabija astronautów (teraz ten temat jest przewalkowany i nie robi na nikim wrażenia) . Bardzo podobało mi się również budowanie klimatu,nastroju i cały dobór kolorów,oświetlenia i wykończenia wnętrza statków,pomieszczeń to robi mega wrażenie nawet po 40 latach

marcinpastuszynski

Jedyne co się źle zestarzało to dźwięki,wszystkie te pikania urządzeń brzmią źle i nie wydają się być realistyczne w odróżnieniu od wyglądu pokładów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones