PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=980}
7,9 290 607
ocen
7,9 10 1 290607
8,7 46
ocen krytyków
Obcy 8. pasażer "Nostromo"
powrót do forum filmu Obcy - 8. pasażer "Nostromo"

obcy w TV!

ocenił(a) film na 8

w najbliższy czwartek (10 maja) obcy na TV4 o 20.00. Pewnie jak zwykle puszczą całą serię.

matiik3

Ale Polsat i TV4 męczą tę serię... ale dobra, pewnie i tak obejrzę. :D

ocenił(a) film na 10
Maciej_Vos

Tak to jakoś jest.
Polsat ma tendencję do powtarzania w kółko "Kevina", "Szklanej pułapki" i właśnie "Obcego" a TVN za to nigdy nie zapomina przypomnieć nam o "Akademii Policyjnej", "Zabójczej Broni" i "Matrixie" :P

matiik3

i bardzo dobrze :) dawno nie oglądałem wersji z lektorem...

ocenił(a) film na 5
matiik3

I TV4 znów nada wersję skrócąną bez tych scen. Tylko raz tv puścila chyba pelną wersję z dvd jak w tvp kultura nadawali. Nie ma zadnego sensu oglądać wersję skróconą, to tylko 10 minut, ale jakie ważne 10 minut. Tylko DVD!!!

ocenił(a) film na 8
Xerxo

A co się dzieje w tych wyciętych scenach?

ocenił(a) film na 5
wojtekm_fw

To nie widzialeś wersji dvd? Nie mam zamiaru spoilerować, ale byly juz takie tematy, każdy fan "Aliena" wie o czym jest tu mowa. Polecam wersję dvd, bo wczoraj czwórka znów puścila wersję okrojoną, w dodatki w formacie 4:3, co psuje odbiór takiego filmu, bo boki karu były obcięte i nie widzimy wszystkiego co znajduje się na ekranie..

ocenił(a) film na 10
Xerxo

I wersja reżyserska nie jest wcale 10 minut dłuższa, bo jest nawet minutę krótsza od kinowej. Dodali tam kilka nowych scen, ale kosztem wycięcia kilku starych. Łącznie jest tego może z 5- 6 minut. Wiem bo posiadam na DVD obie wersje.

ocenił(a) film na 10
Xerxo

Obcy w tvp kultura? A to coś nowego. Kiedy puszczali, bo jakoś nie kojarzę nigdy żeby na tym kanale leciało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones