PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791783}

Obcy w sieci

En fremmed flytter ind
5,4 118
ocen
5,4 10 1 118
Obcy w sieci
powrót do forum filmu Obcy w sieci

I to dla tych mniej inteligentnych, żeby nie rzec przygłupich. Jego prostackie ściemnianie czuć powinna główna bohaterka na kilometr, ale ponoć zakochana kobieta ma przytępione zmysły obronne. Obejrzałem bo lubię filmy o ludziach z osobowością głównego bohatera, ale nie polecam, strata czasu.

ocenił(a) film na 6
mistan333

A mi się szczerze mówiąc podobał... Pomimo że, fakt, naiwność tej kobiety widać na kilometry... a licealistką, to ona był już dość dawno temu :P

ocenił(a) film na 3
mistan333

Osobowość powiadasz?
Już na samym początku jak w pokoju hotelowym wykonał telefon do 'matki', to miałem ochotę wyłączyć to w cholerę i teraz żałuję, że wtedy jednak tego nie zrobiłem!
Bohaterka ma rozum pięciolatki, bohater zaś zachowania pięcioletniego cwaniaczka z piaskownicy.
Tyle, film zwyczajnie głupi, choć problem jaki porusza dosyć poważny.

ocenił(a) film na 6
mistan333

A to tylko kobietę nabrał? Chyba zapomniałeś o jego mistyfikacji odnośnie sponsorowania klubu sportowego i zabytkowego pałacu :) Oszukał nie tylko ją. Film lekko nudzi, dopiero uśmiałam się na koniec - gdy było o tym sponsorowaniu klubu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones