PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756152}

Obdarowani

Gifted
7,8 88 682
oceny
7,8 10 1 88682
7,0 4
oceny krytyków
Obdarowani
powrót do forum filmu Obdarowani

Zakończenie.

ocenił(a) film na 9

Niestety zakończenie jest dla mnie trochę niejasne. Frank daje Evelyn skrypt z rozwiązanym twierdzeniem, ona na początku mu nie wierzy że to prawdziwe rozwiązanie. Jednak odnajduje notatki, które jej dają tą pewność. Czyje są te notatki? Dla mnie nie do końca jasne jest to czy to są notatki matki Mary, a może samej Mary. Szczególnie poprzez następną scenę, tzn. Mary siedzącą na uniwerku.

nataly93

Ja myślę, że domyslila sie, że to były notatki mamy mary (diane), bo cale byly poplamione od lez, i moze dotarlo do niej, ze jej corka nigdy tak naprawdę nie była szczęśliwa z matematyką..

ocenił(a) film na 8
venacava

Ja również odniosłam takie wrażenie. Ponadto nasuwa mi się hipoteza, że problem został rozwiązany już za młodzieńczych lat życia córki (notatki są chaotyczne, pomieszane z rysunkami itp.) i to tak bardzo zabolało matkę - jako zemste za narzucenie siłą takiego zycia miala nigdy się nie dowiedziec o tym sukcesie.

ocenił(a) film na 8
mig00ttka_2

Kurcze, nie wychwyciłem tego, ale po przeczytaniu twojego komentarza muszę Ci przyznać, że podoba mi się twoja interpretacja. Tak, zdecydowanie dziecinne rysuneczki na brudnopisie sugerują, że Diane (czy jak jej tam było na imię) rozwiązała równanie już w dzieciństwie, ale nie pokazała tego matce i nie chciała pokazać tego aż do jej śmierci co sugeruję, że nie była zadowolona za swojego życia, które zgotowała jej matka. Dla mnie, dzięki temu +1 do filmu :)

ocenił(a) film na 10
mig00ttka_2

Nie wydaję mi się, żeby problem został rozwiązany za młodzieńczych lat. Frank wyraźnie mówi, że jego siostra siedziała na podłodze z dzieckiem na rękach i zapytała się "Co teraz?". Więc moim zdaniem właśnie wtedy rozwiązała problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones