PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704946}

Obecność 2

The Conjuring 2
7,1 128 601
ocen
7,1 10 1 128601
6,1 13
ocen krytyków
Obecność 2
powrót do forum filmu Obecność 2

LUDZIE SIEDZĄCY W KINIE USZANUJCIE INNYCH I NIE GADAJCIE PRZEZ CAŁY SEANS!!! bo psujecie innym film... już nigdy nie pójdę do kina jeśli zobaczę że wchodzi cała klasa gimnazjalna, przez cały czas teksty; "wiedziałam że tak będzie" " ja bym się obsrała" " boże jaki głupi dzieciak się jąka" "jezu jaka słaba grafika" i odbieranie telefonów podczas filmu... zwracanie uwagi nie pomagało następnym razem trzeba przynieść słuchawki.

azorcia27

OOO doskonale to znam! Mi i mojemu chłopakowi seans w kinie na "Annabelle" zniszczyła dwójka idiotów dresiarzy, a zwłaszcza jeden, który po prostu darł ryja!! Jego durne, prostackie komenatrze doprowadzały nas na skraj szaleństwa, dlatego bardzo zle wspominam i nie pozdrawiam kretynów z kina rzeszowskiego "Helios" na powstańców wa-wy... Swoją drogą nie rozumiem dlaczego obsługa kina nie reaguje na takie zachowania. Takich powinno się od razu wypraszać, nie interesuje mnie, że kupili bilet. Kultura musi być, jak jej nie ma to dziekujemy i do widzenia.

ocenił(a) film na 8
azorcia27

Ja w kinie byłem ostatnio jakieś 7 lat temu. Po tym jak w ostatnim rzędzie usiadło sobie 5 pijanych kolesi i typując ludzi w kinie robili zakłady czy trafią popcornem. Pomijam już, że po seansie dostali wpi** od kilku osób ale pobyt w kinie skutecznie zj**ebali. Ja mam 65 calowy telewizor, konkretne głośniki i rozwalony na kanapie oglądam co chcę i kiedy chcę w ŚWIĘTYM SPOKOJU.

ocenił(a) film na 10
azorcia27

dlatego nie chodze do kina

azorcia27

Jakież to prawdziwe https://www.youtube.com/watch?v=-NERWg7egyA

ocenił(a) film na 8
azorcia27

Byłem wczoraj na Obecności 3 w kinie i było identycznie, komenatrze "gimbusów" na co trzecią scenę i śmiechy między sobą, aż miałem ochotę wstać strzelić liścia w mordę i powiedzieć że nie są sami i żeby zamknęli chapy, ostatni raz idę do kina na horror, ewentualnie trzeba zająć miejsce na samym przodzie co nie ma ludzi wokół

azorcia27

Może i 6 lat temu był to problem, teraz kina świecą pustkami, no chyba, że Patryk Vega ma premierę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones