PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10746}

Obietnica

The Pledge
6,8 25 652
oceny
6,8 10 1 25652
6,9 10
ocen krytyków
Obietnica
powrót do forum filmu Obietnica

kto był mordercą? motyw tej walnietej kobiety co szukala jeży na koncu, gdy głowny bohater czekał
nad rzeką, sugeruje, ze ona?

G__I__Jane

Przejrzałam własnie tematy założone pod tym filmem i widzę że niewiele osób zwróciło uwagę na tą właśnie scenę..może ze dwie osoby. Film obejrzałam własnie po raz drugi, chociaż nie od początku, i też dopiero teraz zwróciłam uwagę na osobę Olivera. To jego szukała ta ''walnięta'' kobieta a raczej do niego się zwracała szukając słodyczy (znalazła w końcu słodkie jeżyki) Scena ta zapewne nie pojawiła się bez powodu i sugeruje że to Oliver jest mordercą. Tylko kim on jest???

aggama

Poszukałam teraz na forach zagranicznych i teraz już wiem że przez to że nie oglądałam od początku, umknęła mi scena w której Jerry odwiedza ten sklepik z dekoracjami świątecznymi w którym pracuje ta ''walnięta'' kobieta i Oliver jest pokazany niewyraźnie za szybą czy czymś (czyli jest to pracownik/właściciel tego sklepu) Przypomniało mi się też że tym samochodem w którym dyndał jeżyk na szybie jechał facet z nieco dłuższymi włosami co świadczy o tym że nie był to Gary Jackson i nie on (Jackson) zginął w wypadku (jak zakładałam po obejrzeniu filmu pierwszy raz)

ocenił(a) film na 8
aggama

Ale oboje jesteście błyskotliwi i spostrzegawczy. Tylko pozazdrościć.

grd1

Oj nie ma co zazdrościć wystarczy chwilę pomyśleć :)

grd1

Nie, nie powinnam tak pisać...Proszę Cię grd1, nie sprowadzajmy dyskusji na poziom prezentowany na większości forum, także tutaj, czyli wzajemnych złośliwości, wyzwisk, poniżania itd. Nie szkoda Ci życia na to? może napiszesz lepiej coś o swoich wrażeniach nt.filmu?

ocenił(a) film na 8
aggama

Sory ale jak czytam, że "niewiele osób zwróciło uwagę na tą scenę" i coś tam o zagranicznych forach, o założycielu tematu nie wspominając (bo to żenada) to ciężko mi się było powstrzymać. Wrażenia z filmu? Zajebisty film fajny. Spodziewałem się czegoś nudnego w standardowym amerykańskim stylu, ale się pozytywnie zawiodłem.

grd1

Drogi grd1... tak się zastanawiam nie raz , teraz też, czy to ja piszę za mało zrozumiale czy to ktoś czyta za szybko.. nie zwróciłeś uwagi na część zdania ''Przejrzałam własnie tematy założone pod tym filmem...'' ? ja sobie poczytałam i widziałam próby analizy osobowości głównego bohatera, teorie nt. tego kto jest mordercą ale jak ktoś zapytał kim jest Oliver nikt mu nie odpowiedział. Stąd druga część cytowanego już zdania. A że szukam odpowiedzi na zagranicznych forach..co w tym złego?
Twoja opinia ''Zajebisty film fajny''. Ok...
Pozdrawiam i udanego weekendu :)

ocenił(a) film na 8
aggama

Pzdr

ocenił(a) film na 8
aggama

A ja właśnie myślałem, że to był Gary xD Muszę obejrzeć raz jeszcze..

G__I__Jane

35:30
Dokładna minuta filmu w którym widać zabójcę.

ocenił(a) film na 7
karol3011

Morderca był Oliver. Pod koniec widać widać jak się otwierają drzwi od sklepu i ta kobieta krzyczy Oliver bo szukała języków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones