PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729893}

Objawienie

Exposed
4,8 5 017
ocen
4,8 10 1 5017
Objawienie
powrót do forum filmu Objawienie

i tak jest OK

ocenił(a) film na 8

krytyka bez sensu. sens takeiego kina z reguły dotyczy 5 ostatnich minut. świetna muzyka, konwencja osadzona w NY PD jest totalnie odjechana. Reeves gra rolę jaka można zrozumieć dopiero na końcu

ocenił(a) film na 1
Adam_Moltke

na końcu to można zrozumieć jedynie to, że nie da się już odzyskać tych 100 minut, które właśnie minęły

ocenił(a) film na 8
niort

e tam

ocenił(a) film na 2
niort

#niort :D

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 6
Adam_Moltke

Mnie również dziwi ta niska nota, ja lubię tego typu filmy :) ode mnie 6 ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bytrek

Nie spojleruj jprdl

Adam_Moltke

Nie oszukujmy się, film jest strasznie słaby. Film powinien mieć klimat a tutaj człowiek się czuje jakby się kręcił bez sensu w chłodny dzień ulicami Nowego York'u

ocenił(a) film na 10
lukasztonia

Lmfao'ed. Uwielbiam zdania które składają się jedynie z samozaprzeczenia :D

użytkownik usunięty
Adam_Moltke

Właśnie się zastanawiam po co w tym filmie był Reeves. Końcówka wszystko wyjaśnią ale
co ma do tego ten detektyw ?

ocenił(a) film na 6
Adam_Moltke

niestety zakończenia domyśliłam się już w połowie filmu. Wszystko wina fatalnego montażu- chyba nikt z produkcji nie obejrzał ostatecznej wersji przed jej wypuszczeniem. Jeśli oglądali i puścili tak skrojony film to powinni zmienić zawód. Szkoda, bo były papiery na ocenę 8/10.

Rozczarowanie, rozczarowaniem ale ocena 4,6 to duża przesada. Spoko 6 można dać- choćby za psa-giganta :D

Adam_Moltke

No właśnie jaka jest rola detektywa, pytam całkiem serio, bo nie zrozumiałam tego wątku zupełnie.

ocenił(a) film na 5
Adam_Moltke

UWAGA SPOJLER!!!!!!!!!!!!!









Ja nie zrozumiałam po co była ta scena, kiedy detektyw spotyka dziewczynkę z dziadkiem i pyta, gdzie można kupić takiego konika. Na końcu dowiadujemy się, że ta dziewczynka (Elisa) to w rzeczywistości Isabela, kiedy była mała i obecnie istniała ona tylko w wyobraźni Isabeli , więc jak detektyw mógł ją spotkać? Chyba, że to było tylko tak pokazane, a naprawdę spotkał Isabelę....

ocenił(a) film na 8
DamaMarcia

SPOJLER


Przecież to nie była ta sama dziewczynka. Pełno w tym filmie scen symbolicznych. Ten biały konik mógł być symbolem molestowania. W filmie jest powiedziane, że syn detektywa spędzał weekendy z jego partnerem z pracy, który okazał się być gwałcicielem i pedofilem. Ale nic tu nie jest powiedziane wprost.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones