PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637355}

Obraz

Le Tableau
7,2 967
ocen
7,2 10 1 967
Obraz
powrót do forum filmu Obraz

Co to znaczy gdy w rubryce gatunek napisane jest animacja?
Czy animacja określa wszystko?
Proszę zastanówcie się drodzy filmweb-owcy co piszecie.

ocenił(a) film na 8
madhuan

Jakoś przyporządkować trzeba. Jak w takim razie określiłbyś ten gatunek? Malowacja? No litości... czepialstwo troszkę...

Grzegoorz

Ale animacja też może być różnego gatunku, więc jego "czepialstwo" jest uzasadnione, też chciałabym wiedzieć z czym mam do czynienia poza tym, że z animacją...

ocenił(a) film na 8
inferno_22

Z pełną emocji piękną opowieścią :D

Grzegoorz

Mam wrażenie, że odpowiadasz na pytanie, którego zupełnie nie rozumiesz. Ja tego filmu jeszcze nie oglądałem, i chciał bym wiedzieć, jaki to jest gatunek. Animacja może być podobnie, jak film fabularny - dramatem, komedią, horrorem, albo po prostu bajką.
Animacja to NIE jest gatunek, tylko środek wyrazu. Na przykład film "9":

http://www.filmweb.pl/film/9-2009-240275

jest animacją, ale jest też świetnym dramatem SF.

ocenił(a) film na 8
AJGOR_2

Tak więc dramat przygodowy!
A 9 zaiste, popieram!

Grzegoorz

Raczej chodzi o to, że każdemu filmowi na Filmwebie można przypisać kilka gatunków, więc oprócz "animacja" można coś jeszcze dodać...

ocenił(a) film na 8
madhuan

Masz przecież odpowiedni odnośnik na stronie. http://www.filmweb.pl/film/Tableau%2C+Le-2011-637355/contribute
Zamiast narzekać, użył byś go i sam poprawił niedociągnięcia. Według mnie film jest bardzo ciężko sklasyfikować. Romans, dramat... przygodowy. Film jest folwarkiem gatunków, tak jak obrazy które przedstawia.

bialyikar

Z tym, że może on może jeszcze tego filmu nie oglądał i chciał się wcześniej czegoś o nim dowiedzieć - podobnie jak ja. Miał dodawać gatunek na ślepo?

ocenił(a) film na 9
madhuan

Dzięki bogu są komentarze i opisy filmu. ; ) No i też można poprawić, gdy się film już obejrzy. No i! są inne strony. ; ) To takie narzekanie bo nie ma się do czego przyczepić.

imjustakid

No właśnie nie. Sklasyfikowanie filmu jako animacja jest tak ogólne jak powiedzenie, że gatunek Ojca Chrzestnego to film pełnometrażowy. Trochę niefajnie jest też czytać komentarze w poszukiwaniu że może ktoś napisze jaki to gatunek, bo można natknąć się na spojlery. A co do innych stron, to kurde od czego właśnie jest filmweb, jak nie od obczajania filmów? Wiadomo, że można przeczytać opis filmu, czy recenzję, ale skoro to tam jest, to mógłby to ktoś też dodać tuż pod tytułem filmu. Tak dla świętego spokoju :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones