PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6382}

Obrazy

Images
6,9 949
ocen
6,9 10 1 949
6,0 8
ocen krytyków
Obrazy
powrót do forum filmu Obrazy

ocenil ten film na 3/10. Pogratulowac filmwebowi takich 'znafcuw' . Musi gosc naogladal sie masy filmow majac juz jakies 25 lat...

kotbury

nie zesraj się

yag12

Tak się właśnie zacząłem ostatnio zastanawiać, jakie kwalifikacje trzeba mieć, żeby zostać krytykiem?

ocenił(a) film na 5
dmilewski1967

Prawie żadnych. Wystarczy skończyć (albo i nie) jakąś stołeczną szkółkę z neomarksistowskimi korzeniami (prym wiodą socjologia, psychologia, politologia czy historia), chwalić to, co lubią reklamodawcy, co wszyscy (?) lubią.... Mógłbym długo, ale mi się nie chce. Redakcja swoją pracę zawdzięcza nam wszystkim, w zamian mamy coraz więcej reklam, już pływających, głupich""oznacz kwadraty z rowerami" itd. itp. Jestem tu tylko dlatego, ze mam kilku znajomych.

Krzypur

Hmm ...

Krzypur

Serio tobie zawdzięczają pracę?

ocenił(a) film na 5
gadd

Tobie też. I wszystkim z tego forum.

dmilewski1967

na tym portalu wielu ... ma rangę "krytyka" jest nawet takie stworzenie, "krytyczka niezależna" Kaja Klimek, która np. "Narodzinom gwiazdy" dała "2". Nie idzie o to czy film się podobał czy nie - idzie o rzetelną ocenę filmu pod każdym kątem, nie tylko scenariusza... Chyba, że jest się kretynem, pardon... krytykiem czy krytyczką niezależną fw. Poza tym pozdrawiam i nabranie sporego dystansu do ocen/recenzji itp. wybitnych krytyków fw sugeruję.

So_What22

Trochę przesadziła. Aż 2? To co u niej 3 dostaje? Ojciec chrzestny?

ocenił(a) film na 6
kotbury

do perfekcji opanowane uzewnętrznienie bólu dupy, print screen i ląduję do mojego ołtarzyka polskiej internetowej sraki, dzięki kochani pozdrawiam gorąco z Łodzi.

ocenił(a) film na 6
Zielinsky

chodziło mi o całą nitkę, nie to co kotbury napisał

kotbury

Michał Oleszczyk, dosłownie jedna z najbardziej znanych i cenionych osób piszących o filmie w Polsce (i niezbyt znany zagranicą, ale pisał m.in dla strony Rodgera Eberta), były dyrektor artystyczny festiwalu filmowego w Gdyni. Tymczasem nonejm kotbury "kto, znafca, lol". Czasem można po prostu wystawić niską ocenę filmowi bo nie zgadzasz się na poziomie fundamentalnym z jego wymową.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones