PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37382}

Obrońca

The Protector
5,1 87
ocen
5,1 10 1 87
Obrońca
powrót do forum filmu Obrońca

Oglądałem bo można było kupić za jedyne 5 zeta :).Hehhh ten cały Cen Conway to był śmieszny naprawdę nie wiem jak można zarazić człowieka bakterią ( wirusem) z jakiegoś pierscienia .No bo tam było tak że ten dr Crego mu podał dłoń i zaraz jakimś Ferisem go zaraził :) .HHheeh naprawdę głupie to było albo jak ten Cen kochał się ze swoja kobietą a był już zarażony wirusem jak to możliwe że tak się baraszkowali jak on miał takiego śmiertelnego wirusa wstrzykniętego ? albo ta kobieta dr Crego to miała taką chcicę na tego Cena że klękajcie narody :).No cóż myślę że Dr Crego pamiętają co poniektórzy ze słynnej Akademii Policyjnej 7 : Misja w Moskwie .Tam zagrał ten aktor też zbira od gier komputerowych no ale wracając do tego filmu to był smieszny ten co jechał z Cenem w wozie i powiedział mu żeby nie zniszczył auta bo to jest auto jego żony a potem został ten samochód bez dachu całego :).Hehhhh to było dobre jak ich gonili albo ten wyczyn Cena jak sprawdzał komputer że on sie nie domyślił że Crego może miec w pokoju kamerę i wszystko się może nagrywać ? i on potem sobie sprawdzi że to Cen był u niego w biurze?.Naprawdę smieszny film albo to pod koniec zabili tamtego a on i tak żył chociaż był poplamiony krwią ;(.

ocenił(a) film na 8
Kinematograf

No fakt, dużo przejaskrawionych dość mocno scen. Ciekawi mnie jednak samo zakończenie - nie było do końca jasne, co się stało z dwójką głównych bohaterów :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones