PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91474}

Obserwatorzy

Watchers
5,5 803
oceny
5,5 10 1 803
Obserwatorzy
powrót do forum filmu Obserwatorzy

Słaby

ocenił(a) film na 3

Film słabiutki zwłaszcza aktorzy!! Ale dla pomysłu 4

ocenił(a) film na 5
tymoteush

Pomysł dobry,realizacja nie do końca,aktorstwo nie specjalnie i to przede wszystkim wykonaniu głównego bohatera.Do tego jeśli się nie mylę to miał to być zmutowany pies a nie goryl!? Wystawiam 5/10.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
DemiaN

Ten film jest na podstawie takiej sobie książki Koontza, a w książce Outsider rzeczywiście był mieszanką małpy z zębami krokodyla i czegoś tam jeszcze, a pies był drugą istotą powstałą w wyniku eksperymentów.

ocenił(a) film na 5
Luukasz

Nie wiem nie czytałem ale jeśli tak to spoko ;) ale nie zmienia to faktu że film raczej przeciętny.

ocenił(a) film na 4
DemiaN

No dokładnie, książka też nie jest najwyższych lotów, a porównywana do twórczości mistrza grozy Kinga.

ocenił(a) film na 5
Luukasz

No to chyba mylnie porównywana jeśli chodzi o adaptacje filmową bo książki jak pisałem nie czytałem ale wierze ci na słowo ;).

ocenił(a) film na 2
Luukasz

Książka jest zdecydowanie jedną z lepszych (czytałem blisko 30, ta jest u mnie na miejscu 6 - przed nią "Korzystaj z nocy", :Intensywność", "Odwieczny wróg", "Inwazja" ('The Twighlight Eyes" i "Nieznajomi").

Luukasz

Ogolnie wszystko jest sprawa gustu. ja akurat wole Koontza od Kinga ;)
Ale co mnie bardziiej dziwi, ze juz nie wazne kto kogo bardziej lubi, ale z calego zestawu jego tworczosci (a sporo ksiazek jego czytalam) to ta jest moja ulubiona. Okreslenie "nie najwyższych lotów" odnosi sie do ksiazek Koontza, czy ogolnie?

ocenił(a) film na 4
Krwawa_Orlica

Do tej jednej. Czytałem czterdzieści kilka książek Koontza i jest on moim ulubionym pisarzem, a o tej słyszałem dużo pozytywnych opinii. Lepsze już są Złe miejsce, Odwieczny wróg, Intensywność, Inwazja, a w ogóle nr jeden to Fałszywa Pamięć. Osobiście uważam, że Koontz pisze ciekawiej od "Króla". Pozdrawiam:)

Luukasz

No jak widac wszystko jest kwestia gustu i nie uzywalabym tu okreslenia "lepsze" czy gorsze. Ja uwielbiam Kootnza a ta, na podstawie ktorej zrobili ten film jest moja ulubiona ;)

ocenił(a) film na 4
Krwawa_Orlica

Mówię wyłącznie w swoim imieniu, szanuję to, że ktoś ma inne zdanie. Po prostu jedne ksiązki uważam za ciekawsze od innych. Ale zdecydowanie najsłabszą powieścią Koontza jest "Bez tchu". Mimo wszystko mój nr 1 to Fałszywa pamięć.

ocenił(a) film na 4
Krwawa_Orlica

I też uwielbiam Koontza. Po szkole średniej go pochłaniałem.

ocenił(a) film na 4
Krwawa_Orlica

I nie mówię, że Opiekunowie to zła książka. I dodam, że na półce mam 42 tytuly Deana Koontza:) i wśród nich tę:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones