PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518141}

Ocean Men: Na wstrzymanym oddechu

Ocean Men: Extreme Dive
6,8 12
ocen
6,8 10 1 12

Ocean Men: Na wstrzymanym oddechu
powrót do forum filmu Ocean Men: Na wstrzymanym oddechu

film jest przede wszystkim skierowany w stronę miłośników i ludzi uprawiających freediving. Ale nagrania podwodne zachwycą każdego kto kocha przyrodę, morze i nurkowanie, gorąco polecam :D

Klavius

odstręcza jedynie postać Pipina mordercy tak utalentowanej Audrey Mester co by nie było jego ówczesnej żony

markin

będzie musiał z tym żyć, z tego co wiem wycofał się z występów na mistrzostwach, może ruszyło go sumienie.

Klavius

ale napisał książkę o jego wielkiej miłości do niej i tragedii jaka go spotkała James Cameron miał robić film o niej na podstawie tej książki ale chyba się wycofał gdy na światło dzienne wypłynęły informacje od przyjaciela Pipina o morderstwie i o tym, że Audrey chciała się rozwieść z Pipinem. Projekt nazywał się "The Dive"

markin

A skąd masz te informacje? Na jakiej podstawie twierdzisz, że są wiarygodne?

joanna_ajm_izabela

ich wspólny kolega który też uczestniczył w tych wydarzeniach to mówił. Jak i komisja tego nie wykluczyła a nawet skłaniała się w tę stronę.
Kolejne rzeczy to to, że on był biedny ale apodyktyczny a ona bogata, przed tymi próbami oświadczyła mu, że się rozwodzą na co ona ja....
Ona była znakomicie przygotowana lecz nie było tam gdzie trzeba tlenu ani asekuracji czyli wszelkie środki asekuracyjne. On założył własną organizację i on był za to wszystko odpowiedzialny. Nawet była taka informacja, że jedna z butli to nie była ta sama butla rano którą przygotowali na ten dzień, tylko on miał dostęp do sprzętu.

Klavius

Gdzie udało wam się znaleźć ten film? Szukam, szukam i nic. Help?

frankenweasel

portale z torentami i rapidshare, niestety w Polsce ciężko zdobyć go legalnie.

frankenweasel

tutaj masz link do FULLl-HD tylko nie płacz, że duży ;P tylko 13giga
http://w553.wrzuta.pl/sr/f/1M55e5VsMdl

markin

ja go już parę razy oglądałęm, i taka kopia mi do niczego nie jest potrzebna :)

Klavius

właśnie tylko taka kopia ma sens ;)

ocenił(a) film na 6
Klavius

zdjęcia faktycznie piękne, ale sam dokument momentami nieco naiwny. dla kogoś, kto nie ma pojęcia o tym temacie będzie wystarczający i ładnie wprowadzi do freedivingu, jeśli ktoś wie nieco więcej - może pozostawić niedosyt :) ale i tak warto obejrzeć, uzupełniając później wiedzę o to, co jest wspomniane kilka postów wyżej. i nie tylko. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones