PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618354}

Ocean ognia

Hunter Killer
6,6 18 724
oceny
6,6 10 1 18724
5,8 4
oceny krytyków
Ocean ognia
powrót do forum filmu Ocean ognia

W tym momencie ocena 7,6 przy 1 tys. głosów. Na zwiastunie wygląda jak typowy, nędzny film z Butlerem, czyli takie 5/10 dla fanów tego kina. Ocena sztucznie zawyżona czy słuszna tym razem?

ocenił(a) film na 6
orzeh8

Jest wiele godnych tytulow, ktore mimo niskich ocen zasluguja na tak wysoka gdzie tu jest definitywnie zawyzona. 6,5/10 to max.

ocenił(a) film na 5
orzeh8

Ja dałem 5/10. Z kina wróciłem przed chwilą. Fabularnie to jest bardzo słabe. Technicznie (muzyka. zdjęcia, efekty) - OK.
Jak ktoś lubi ładnie zrobione, mało sensowne filmy sensacyjne - to spoko :D

ocenił(a) film na 8
orzeh8

jejku 7/8 dla takiego filmu to nie 8 dla Pianisty, idąc takim tokiem myślenia, każdy film akcji powinien mieć -12. Dałem 8 bo na 8 w swojej kategorii zasługuje, ale ta 8 to nie 8 ogólna jaką dałbym filmowi ambitniejszemu poruszającemu jakieś problemy, z bardzo dobrymi kreacjami aktorskimi. 8 bo przyjemnie mi się oglądało, a po obejrzeniu bez trudu zapomniało. Koniec. Ocena moim zdaniem jest adekwatna jeśli bierzemy pod uwagę relacje rodzaju filmu do jego jakości... a powyżej biadolenie na scenariusz, Matko Boska, a to miał być film ambitny i startować w wyścigu do Oskara... Perfumy tez ocenia się biorąc pod uwagę klasę, rodzaj i kategorię, przecież nikt nie porównuje Toma Forda, Creeda czy innych ponad 1000pln do Adidasa za 30pln....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones