PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114652}

Ocean strachu

Open Water
5,2 10 047
ocen
5,2 10 1 10047
6,8 5
ocen krytyków
Ocean strachu
powrót do forum filmu Ocean strachu

Zastanawiałem sie czy warto go obejrzec. Wydawało mi sie ze bedzie to kolejna historyjka oderwana od realu w stylu papki z hollywod. No i sie przyjemnie rozczarowałem. Film podchodzi pod dokument. Przedstawia dwoch ludzi w sytuacji bez wyjscia. Nie ma efektów ani zadnych fajerwerków. Nic co by odciagało uwage od tego co najwazniejsze w tym filmie. Walki 2 ludzi o przetrwanie. O to w tym chodzi. I tyle chciał przedstawic rezyser. Zreszta poczytaj sobie o tym filmie wiecej. I zastanów sie jak to mozliwe ze film za 150 tys zgarnał juz kolo 25 mln? no bo chyba nie za efekty? albo dialogi? a moze za krajobrazy?

ps. albo moze to bedzie za trudne wiec zapraszam na kolejny film maid in komiks np. Sky kaptain. To jest dopiero lipa:)

ocenił(a) film na 10
tetrakm

Zgadzam sie w 100 % , dziwi mnie troszke to iż tak mało osób polubiło ten film. Moim zdaniem jest to fantasttyczna porcja dobrego trzymajacego w napieciu kina. Doskonały obraz ludzkiej psychiki, no i jeszcze ta swiadomosc bezradności. CUDO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones