PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527141}

Och, życie

Life as We Know It
7,0 108 495
ocen
7,0 10 1 108495
6,3 3
oceny krytyków
Och, życie
powrót do forum filmu Och, życie

10na10

ocenił(a) film na 10

Film został zaliczony do komediodramatu i to się zgadza...były momenty wzruszające, ale i też dużo śmiechu...a dziecko i jego minki po prostu nieziemskie:)POLECAM OBEJRZEĆ!!!

sim2011

oo zgadzam się. ;) również dałam 10. Film rewelacja, uśmiałam się przy niektórych scenach do łez, np. ta z czapką albo z motorem, naprawdę polecam ;)

ocenił(a) film na 7
estrella93RBD

Sytuacja mało życiowa, a scenariusz trochę przewidywalny, ale film wart obejrzenia. Ja daję 7 :)

użytkownik usunięty
Iza1210

(uwaga spoiler!!!)
Tak, scenariusz trochę przewidywalny. Wiadomo było, ze się pod koniec zejdą. Dałam 8, bo moze nie był to film najwyższych lotów, ale można było rodzinnie spędzić czas, pośmiać się...

ocenił(a) film na 10
estrella93RBD

Bo rzeczywiście świetny jest!

sim2011

Bardzo miło mi się ten film oglądało. Chociaż od początku wiedziałam, że się zejdą :) Ale mimo wszystko, świetny! :D

ocenił(a) film na 7
marzenianastolatki

dokładnie przewidywalny ale czy nie oczekujemy podświadomie happy endu ? ;) fajny film

ocenił(a) film na 10
marzenianastolatki

Miałam tak samo!

ocenił(a) film na 7
sim2011

Film do obejrzenia, dałam 7 (to i tak bardzo dużo jak na ten film) ale nie rozumiem jak można dać 10??? Takie osoby jak wy zaniżają wiarygodność ocen na filmwebie. Czy ten film to 10/10 - Arcydzieło? No chyba nie...

ocenił(a) film na 10
witch1990

Każdy ma swój gust...

ocenił(a) film na 7
sim2011

dobrze ale trzeba też zwracać uwagę na takie rzeczy jak : Fabuła, akcja, obsada, muzyka , efekty specjalne, dialogi, wydarzenia itp ..

ocenił(a) film na 4
sim2011

W tym filmie nie było nic śmiesznego, dziecko jak dziecko. Nie polecam, strasznie nudny.

ocenił(a) film na 3
sim2011

Za czym postanowiłem cośkolwiek napisać przejrzałem oceny jakie otrzymał ten film nie zaglądając do treści wypowiedzi.No i będę miał chyba kłopot. Komedio dramat - tak napisano i tak ten film chciałbym postrzegać ale nie udało mi się. To, po prostu dramatyczna komedia i komedia z dramatu. Komedia bo śmiałem się sam z siebie, że to oglądałem. Dramat, może nie ma co dramatyzować ale szkoda mi zmarnowanego czasu. Słabiutkie to to było - 3/10 !!!

ocenił(a) film na 4
Szpila_1308

To już po plakacie było widać...

ocenił(a) film na 4
sim2011

Co Ci się tu zgadza? Przecież to hollywoodzkie gówno.

ocenił(a) film na 10
sim2011

Mnie też się podobał!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones