PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527141}

Och, życie

Life as We Know It
7,0 108 514
ocen
7,0 10 1 108514
5,5 4
oceny krytyków
Och, życie
powrót do forum filmu Och, życie

...i nie można nie zauważyć, że to jedna z niewielu współczesnych komedii romantycznych bez roli homoseksualisty! Szok! I do tego singielstwo pokazane jako jakieś wybrakowanie/niespełnienie życiowe, a ideałem jest rodzina. Za takie coś w sumie powinienem dać dodatkowy punkt i 8/10, bo to rzadkie w dzisiejszych czasach i trzeba takie coś doceniać, aale jakoś jednak się powstrzymałem ze względu na inne moje ósemki

ocenił(a) film na 3
fracek506

Niestety nie podzielam Twojego zdania film jest słaby i mdły odradzam

ocenił(a) film na 8
raffaelo23

ja się akurat z twoim nie zgadzam. Do pewnego momentu oglądało się mega przyjemnie. Lekka komedyjka, z dobrymi tekstami.
Wiadomo jednak, że happy end na końcu musi się zakończyć no i wcześniejszą kłótnią.

ocenił(a) film na 7
wigrus1

Otoz to, film latwo przewidywalny, ale czego sie spodziewac po komedii romantycznej?
mnie sie bardzo podobalo i film jak najbardziej polecam

ocenił(a) film na 4
fracek506

Film jest niestety kiepski. Gagi nie śmieszą (czasami są wręcz żenujące), fabuła nie porywa i jest przewidywalna. Jedyne co ratuje film przed totalną porażką jest para głównych aktorów. Nie jest to ich najlepsza rola, ale ogląda się ich przyjemnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones