PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527141}

Och, życie

Life as We Know It
7,0 108 515
ocen
7,0 10 1 108515
5,5 4
oceny krytyków
Och, życie
powrót do forum filmu Och, życie

Jesli ktos pisze ze oklepany itd to jest GLUPI ,bo czego sie spodziewal po komedi romantycznej ze na koncu bedzie pogrzeb?strzelanina trupy?Bardzo dobze zrobiona komedia nie przesadzono z gagami sa bardzo stonowane i smieszne reszta bardzo mila dla oka mocne 8/10 !POZYCJA OBOWIAZKOWA NA SOBOTNI WIECZOR Z DZIEWCZYNA LUB ZONA!

ocenił(a) film na 9
lupus198116

Mhhh, czy na pewno piszesz o "Life as we know it"? Na końcu nie było żadnego pogrzebu, strzelaniny także. Mhhh, także trupów nie zobaczyłem, bo takie określenie, wg mnie, bardziej pasuje do filmu grozy, niż do takiego gatunku.

Jednak muszę się z Tobą zgodzić. To jest naprawdę śmieszna i ciepła komedia. Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Osterion

myślę że lupusowi chodzi tutaj o to, że ludzie piszą że film jest oklepany itp, ale przecież po komedii romantycznej nie można było spodziewać się pogrzebu, strzelaniny i trupów :)

ocenił(a) film na 8
tralalala_bum

Hahaha, no jak to, nie widziałeś tych trupów i pogrzebów? :O < (; >

ocenił(a) film na 8
mefik2

chyba akurat ten moment przeoczyłam :(

Osterion

Czy na pewno umiesz czytać ze zrozumieniem?

ocenił(a) film na 9
szogun1_15

Wygląda na to, że tak? A jeśli nie, to mnie uświadom?

Osterion

Nikt nie napisał, że na końcu są jakieś elementy z filmu grozy więc nie wiem o co ci chodzi.

ocenił(a) film na 9
szogun1_15

"bo czego sie spodziewal po komedi romantycznej ze na koncu bedzie pogrzeb?strzelanina trupy?"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones