PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527141}

Och, życie

Life as We Know It
7,0 108 529
ocen
7,0 10 1 108529
5,5 4
oceny krytyków
Och, życie
powrót do forum filmu Och, życie

nie pamiętam tylko nazwy........ wie ktos może?
po co robic jeden film po kilka razy?

pikotiko

Ten film to najprawdopodobniej "Wychować Waylona"

ocenił(a) film na 7
kaka57

jak tylko zobaczyłam reklamę, skojarzyło mi się z tym filmem

pikotiko

no właśnie tez mi to jakiś film przypomniało ;) Ale "Wychować Waylona" to to nie było. Coś z bardziej rozpoznawalnymi aktorami. Ale nie mogę sobie przypomnieć kto tam grał...

ocenił(a) film na 6
Johnny_D

fabuła tego nowego filmu z joshem i heigl, jest właśnie żywcem ściągnięta z "Raising Waylon", oto opis filmu z imdb: Eating café-owner Reg(inald) and photographer Julia had only one date, because mutual friends tried to match them, and accepted to become their son's godparents. But when that couple dies, their last will names the two joined guardians of their godson Waylon, not his retired great-aunt Marie with whom he lived. They are prepared to accept, but since it isn't binding a judge will decide, and first wants social workers reports and rules the schoolboy is not moving out of the parental house, they must move in and take on its mortgage. Despite all their efforts and Waylons positive response, there are serious challenges...
oczywiście różnicą jak najbardziej zauważalną jest postać dziecka....tutaj mała dziewczynka a tam nastoletni chłopak:)

ocenił(a) film na 7
pikotiko

Film o podobnej fabule to "Mama na obcasach"

ocenił(a) film na 7
pikotiko

"Baby boom"? Podobna historia.

pikotiko

A ja obstawiam na "Życie od kuchni" :)

pikotiko

no ja też nie mogę sobie przypomnieć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones