PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527141}

Och, życie

Life as We Know It
7,0 108 515
ocen
7,0 10 1 108515
5,5 4
oceny krytyków
Och, życie
powrót do forum filmu Och, życie

oprzeć 'komedię romantyczną' o tragiczną śmierć przyjaciół i osierocenie brzdąca.

http://www.youtube.com/watch?v=LC5zMCDtpLo

kino_maligna

Tyle, że to nie do końca komedia romantyczna. Dla mnie to komedio dramat i dzięki temu dużo lepszy niż większość durnych komedii.

ocenił(a) film na 8
Annkoo90

No właśnie tym się różnił od innych filmów , nie był taki przewidywalny. I tak jak w życiu, zdarzają się takie wypadki, co w tym dziwnego? Moim zdaniem, dobrze wymyślone.
Poza tym, gatunkowo jest m. in. określony jako dramat. Wszystko pasuje.

ocenił(a) film na 4
Invisible483

no właśnie... na komedie za mało śmieszne, na romantyczną za mało romantyczne, na (dobry) dramat zbyt płytkie i oklepane, nie wiem co to było ale ocena powyżej 7 zwiodła mnie i straciłam 2 ciągnące się w nieskończoność godziny..........

Dagmik

Mi się podobał, był taki właśnie życiowy. Bo życie nigdy nie jest jakieś nieziemsko romantyczne, czy super śmieszne. Nie da się życiu nadać etykietki "dramat", lub "komedia". W każdym życiu są elementy dramatu, przez które trzeba jakoś przejść i sobie wszystko poukładać, śmiać się przez łzy, albo kłócić na dziecięcym festynie. Moim zdaniem był odpowiednio wyważony, lekki, a zarazem prawdziwy. Może nie jest to kino najwyższej półki, ale warto obejrzeć, ja przynajmniej nie żałowałam.

ocenił(a) film na 6
Dagmik

komedio-dramat to dobre określenie, choć szkoda, że tak lekko potraktowano wątek dramatyczny, brakowało mi lepszego wglądu w transformację Messer'a, nie tyle w ojca, czy "męża" a właśnie faceta chcącego spędzić resztę życia z JEDNĄ i tą samą ;) kobietą (bo od dogadywania się i dobrego seksu, do stałego związku jeszcze daleko...). To było takie zbyt bajkowe, no ale biorąc pod uwagę zamiar producentów, reżysera i scenarzysty to w swoim gatunku (lekki komedio-dramat) film jest w porządku. Ale bez ekscesów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones